Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 20.04.2024, 10:45
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Балаканка » Культура » Музика » Шансон
Шансон
m@likДата: Чт, 08.11.2007, 14:10 | Повідомлення # 11
Зелений
Група: Друзі
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
я як чую десь чарівні тони цієї музики мене зразу тягне в парашу,щоб побекати а так квіточка шо то вата
квіточка ПОВНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
така моя думка якщо комусь несподобається то що я тількищо написав то я йому в морду дам!!!!!


і все на світі треба пережити
і кожен фініш це посуті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
 
IgorisiusДата: Пт, 14.12.2007, 14:46 | Повідомлення # 12
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Бачили колись людей, що слухають шансон, а притому люблять свою історію, знають про козацьких гетьманів та УПА?
А я от бачив...
І коли ми рідко здибаємось, то я пруся з шансону, а він з року, але без жодної ненависті...
Так що хай кожен слухає те, що хоче!

В шансоні є пісні, де відображена дружба, любов, вірність(звичайно, що специфічно).
Але в тому і його цінність, що таким способом, через "таганку", "влaдімірский централ" та "уркаган паганий", можна людям донести хоч щось добре.

Але краще, щоб шансону, отого блатнячого, поменшало...Який власне і не є шансоном класичним, таким, що французи співають(він мені подобається)

А хтось чув справжній шансон?

 
VolyaДата: Пт, 14.12.2007, 16:51 | Повідомлення # 13
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
"Шо ви "гімно" розумієте в культурі!!" ГА?

Уже народ - одна суцільна рана
Уже від крові хижіє земля
І кожного катюгу і тирана
Уже чекає зсукана петля
Василь Симоненко
 
NeformatДата: Нд, 16.12.2007, 02:56 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Volya, ну давай змоделюємо ситуацію....ми ніц не шаримо....давай поясни те, що називається культура в шансоні<_<

PERFICE TE
 
VolyaДата: Вт, 18.12.2007, 14:20 | Повідомлення # 15
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Neformat, а ти послухай старий шансон, не "блатняк" В.Висоцький, Сакаш Орест, частково Б. Окуджава, Старого Шуфотінського. Це на мою справді гарний шансон(хоч гірший за французький), а не теперішній де вся суть зводиться до того як шось пограбувати, злапати дівчину... та сісти у тюрму....
Я дійшов висновку, шо Українська пісня "Рости рости черемшино" також написана в стилі Шансон!


Уже народ - одна суцільна рана
Уже від крові хижіє земля
І кожного катюгу і тирана
Уже чекає зсукана петля
Василь Симоненко
 
kyzьmaДата: Нд, 30.12.2007, 04:01 | Повідомлення # 16
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
бля, та нема в нас ніякого шансону, то всьо шо по радіо то БЛАТНЯК для ТІПОЧЬКІВ, які вважають себе МУТЬОРИМИ штемпами бо "ВІДАЛІ ЖИЗЬ"....короче всьо то гімно і нема чого тим забивати собі мозги!!!! хіба життя полягає в тому"сколька я зарєзал" "голубі літят над нашай зонай" "атістати в краві" і тд.- ви таке життя в цьому бачите?
в реалі шансон то в перекладі- пісні про життя, а не про то гімно шо йдеться в блатняку...шансон то переважно французькі "лямурні" твори, які мають нас спонукати любити, а не сідати в тюрягу!!!!!


всьо чотко
 
МанунаДата: Чт, 10.01.2008, 02:15 | Повідомлення # 17
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Igorisius)
Але краще, щоб шансону, отого блатнячого, поменшало...Який власне і не є шансоном класичним, таким, що французи співають(він мені подобається)

А хтось чув справжній шансон?


о! хоть одна людина розчехлила, що таке Шансон!
я чула франц. і мені чесно кажучи навіть сподобалось(особливо, коли подруга переклала пару текстів, бо я в френсе ні бум-бум smile )
але все ж таким не захоплююсь....
а на рах. того, що грає в наших таксухах і маршрутках Папа з Скай сказав файно "мене в наших маршрутках, коли їду, аж шляки трафляють, від того Шансону"


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
DoomsayerДата: Вт, 29.01.2008, 03:29 | Повідомлення # 18
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
зараз ото чув... точнійш вже нечув шоб в маршрутках крутили шансон. Або за рідко їджу або вдалось взнаки многочисельне прохання шановного і недуже населення м.Тернополя - "аби перестали крутити ці песні о жізні на зоні, бо наші діти гопами робляться".
Ну а шансон ну це тіпа як показати народу про "жізнь за решоткой", спосіб вираження тих хто там сидів, мовляв (ми собі жизнь спортілі і от какая она біваєт кагда ступіш на путь неправілний) але є люди які неседіли і знаючи шо то досить популярне стає починають теж шось співати.
Впринципі вона небезпечна ця музика. Від неї дітям верне ше білше мозги і вони тоді стають на граблі.
Я би поставив цій музиці такзваний "рейтинг еР" і заборонив слухати людям молоджим за 65 років.

То я про той шансон шо ми привикли називати шансоном...


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер


Повідомлення відредагував Doomsayer - Вт, 29.01.2008, 03:31
 
kyzьmaДата: Вт, 29.01.2008, 11:05 | Повідомлення # 19
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Doomsayer, епамятаю на якому сайті нарив, но там один шткмп писав про ГОПНІКІВ... вони мріють вийти з тюрми ( шоб бути крутими) навіть не сідаючи в неї ))
а то шо після 60 слухай чи до 60, то ніц не міняє....то тосаме шо робити так звану пропаганду тюряги, бо реално то так і є......
не той шансон рібяткі))) ми слухаєм....


всьо чотко
 
IgorisiusДата: Вт, 29.01.2008, 15:31 | Повідомлення # 20
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Чого слухають шансон підлітки і вже трохи старші дітиська до 25 років?
Бо думають, що то круто.
А чого круто?
Бо всі авторитетні слухають його(правда, мавпуючи при тому ще авторитетніших), і то щось нове, незвідане, високе, круте. Так його уявляють...мабуть.
Який вихід?
Показувати людям, що круто-то насправді не те, не блатняк, або вульгарний, зеківський шансон, а пісні, які несуть тобі щось добре, красиве і цікаве(і стиль тут не є важливий)
 
Балаканка » Культура » Музика » Шансон
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024