Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Вт, 23.04.2024, 10:52
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » Хто такі нєфори?
Хто такі нєфори?
CodyДата: Пт, 07.12.2007, 05:52 | Повідомлення # 1
Група: Удаленные





Практично на кожному форумі я помічаю тему типу "Хто такі гопи?". А що вельмишановні товариші нєфори ви можете сказать про себе? Було б цікаво почути ідеї кожної субкультури і чому саме вам це до душі. smile
 
NeformatДата: Пт, 07.12.2007, 14:50 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
кльова тема....сенкс smile
неформати...то такі люди які немаєть рамок у своєму світосприйнятті, поглядах, які роблять лише те, що їх довподоби, а не те, як треба робити(стереотипи)
а нефори....то пів Тернополя tongue


PERFICE TE
 
genbyДата: Пт, 07.12.2007, 14:54 | Повідомлення # 3
Зелений
Група: Друзі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Neformat)
нефори....то пів Тернополя

во-во... такими темпами скоро гопи стануть реал нефорами... (бо вирізнятимуться на загальному фоні)
Данина моді -страшна сила... cool


Істина не потребує захисту, а світ - завоювання
 
kyzьmaДата: Нд, 23.12.2007, 01:29 | Повідомлення # 4
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
неа я з вами несилько погоджусь, шо пів тернополя нефори, більша половина половини просто дешеві покемони, які вважають шо вони кріті,бо надягнули футболочук *slipknot* (чи ше там шось тому подібне(немаю нічо проти slipknot, але коли це масово то це попса!)), взулись в струйові шкари іт.д. насправді нефори не ті хто себе ними вважає, а ті, які такі по природі і, короче падорвані людиська які завжди находять пригоди на свою голову.

всьо чотко
 
DoomsayerДата: Вт, 29.01.2008, 05:21 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Неформали то веселі і цікаві люди. які завжди мають шо сказати. наприклад:"Як воно там веше нічого?" Носять на голові довге волоссся але можуть і неносити. Одіваються не так як всі. навіть нетак як інші нефери. Десь мають надибати шмотку на секонхенді. там точно одна, і ексклюзивна. або вшити. і ходити так. Гнати собі зі всіх не неферів. і слухати важку музику або іншу, тільки шоб вона була неформальна. Іше вони зазвичай збираються вечером десь на стометрівках і йдуть пити портвейн і всякі настійки (останнє нераджу) і гнати собі беса з інших неферів які сидять на парламені і никаються від мусарів. Аше є творчі нефери. Вони зазвичай гуртуються по 4 - 5 чоловік і грають неформальну музику для інших неферів які менш творчі або творчі в іншій свері. Останні віддячують тим шо грають своїми віршиками і татуєровками. і ше чимось

Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
ZLIKДата: Ср, 06.02.2008, 14:57 | Повідомлення # 6
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
значить так, дітки мої. так звані "нєфари"(люди, які ходять на Висадку, наприклад) - це результат злиття молодіжних субкультур, таких як панки, металісти, грандж-чуваки, скіни, російсько-рокерні упирі biggrin і т.д. це "культурне" явище з’явилося на теренах колишнього союзу. почалося все в далекому 88-му в Пітері з появою такої небезвідомої групи, для якої сьогодні звичайними концертними площадками є стадіони та палаци спорту. ви її звісно знаєте.
вони об’єднали всіх, і різні молодіжні туси знайшли для себе єдину точку дотику в піснях групи. вони стали просто "нєфорами". об’єднання нівелювало їх сутності, знищило індивідуальність, привівши всіх до спільного знаменника. коли їх ряди влились нові люди, тільки підрісши для того, щоб цікавитися роком і ходити на концерти, вони вже не знали, що буває по-іншому.
зараз і в нас є така група з такими функціями. і ви її теж всі знаєте.
всьго цього б не відбулось, якби не культурна ізоляція Росії(України) впродовж багатьох років. ви не помічали, люди набагато охочіше слухають саме українську музику(чи російський рок, наприклад). а в Тернополі, мені чомусь склалося таке враження, мало хто цікавиться музикою взагалі, мало хто в ній розбирається. навіщо це. достатньо просто бути "нєфаром", ходити на скліпнотах чи аріях і стрибати досхочу на висадці під готику, панк, мазафаку, ..., (що таке слем навіть ніхто не знає).
робіть висновки, панове.


http://lastfm.ru/user/zlik

Повідомлення відредагував ZLIK - Ср, 06.02.2008, 15:01
 
БендерДата: Ср, 06.02.2008, 15:21 | Повідомлення # 7
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
та нє, не знаєм ні шо таке слем, ні мош, ні стейдж дайвінг.. но зато в музиці шарим! і нєфіг казати шо лінкін парк і лімп бізкіт не хардкор, а якийсь там Блек флег і Джеріс кідс)

вот он йа
 
HardmetalgirlДата: Ср, 06.02.2008, 17:36 | Повідомлення # 8
Чайничок
Група: Особливі
Повідомлень: 51
Репутація: 2
Статус: Offline
зараз позерів уйма...тому реал нєфорів тяжко в Тернополі знайти..але можливо
 
niJ{elДата: Ср, 06.02.2008, 18:00 | Повідомлення # 9
Старший юзер)
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 8
Статус: Offline
А мене вобше це слово харить НЄфар, бляха воно таке якесь кончене стало, попсове...Кожен думає шо раз він не гоп бо гопи погані, а реперів всі мої знайомі недолюблюють тра бути НЄФАРОМ - це зара круто, а ше емо - то тож дуже круто....а ше треба вдіти кеди, купити сумку в якій носити порожнечу, ой і чуть незабув начіпляти значків на сумку(бляха тож всі мають знати шо я люблю слухати), і ше робити багато речей, які роблять всі мої знайомі - тру нефари...

Людина не сама повина величати себе де це можливо і не можливо НЄФАРОМ а люди мають їй сказати вот ти такий особливий не такий як всі...оце кумедно....

 
ZLIKДата: Ср, 06.02.2008, 18:07 | Повідомлення # 10
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Бендер)
та нє, не знаєм ні шо таке слем, ні мош, ні стейдж дайвінг.. но зато в музиці шарим!

нууу. мені на висадці чувак зі Львова пропонував організувати слем(під Полинове поле, до речі biggrin ). я підтримав тернополян і сказав що не знаю що то таке.
все одно, ми з нашими чарівними форумчанками троха слему там таки роздали happy

Quote (Бендер)
і нєфіг казати шо лінкін парк і лімп бізкіт не хардкор, а якийсь там Блек флег і Джеріс кідс)

знову ж таки, я опираюсь у фактах, на свої емпіричні дослідження "нефарів" у Тернополі. якось недавно, один фонат аматорі і псіхеї переконував мене що це хардкор biggrin biggrin biggrin


http://lastfm.ru/user/zlik
 
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » Хто такі нєфори?
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024