Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 20.04.2024, 10:04
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » Пласт
Пласт
namystynkaДата: Пн, 10.12.2007, 19:02 | Повідомлення # 21
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 61
Репутація: 7
Статус: Offline
Volya, Ну, тепер моя черга!!!!! По-перше, я щаслива за те, шо ти так добре розбираєшся в людях, що не маєш таки негативних знайомих. По-друге, якщо вони дійсно таке робили, значить вже не пластуни, такі на довго в пласті не затримуються, можливо, люди не зрозуміли куди потрапили, всяке буває.... По-третє, а ти бачив коли небуть справжніх пластунів? Ти знаєш чим займаються пластуни? Ти хоч раз мав діло з пластунами? Ти маєш друзів серед пластунів??? По- четверте, а ти знаєш яка дисципліна в ПЛасті? Можливо ти пластун?? По - п`яте, я не можу не брати це близько до серця ... бо я пластунка, і мені не приємно, що людина, яка не цікавилась Пластом робить такі висновки. Дуже прикро...

Дорога в нікуди завжди веде в серце кожного з нас
***
Ти не належиш світу,бо він належить тобі...
 
VolyaДата: Пт, 14.12.2007, 16:35 | Повідомлення # 22
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
1 негативні знайомі завжди є і будуть!
2 цього не знаю!
3 так! в принципі так! так! ТАК!
4 я бачив як у Пласті дисципліна! Я не пластун!
5 Я цікавлюся усіма патріотично і непатріотично налаштованими організаціями, що діють в Україні та у м Тернопіль!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і я роблю свої висновки!
Це не прикро! повір!!!!!!!!! angry >( angry
Я ще раз повторяю: я написав те шо бачив!!!!!!!!!!! Якщо тобі шось не подобається, тоді я тобі не винен!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Для мене ПЛАСТ був нормальний тільки у історії (багато визначних людей України пройшли школу УКР. СКАУЦТВА.), але не на даний момент!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Уже народ - одна суцільна рана
Уже від крові хижіє земля
І кожного катюгу і тирана
Уже чекає зсукана петля
Василь Симоненко
 
namystynkaДата: Ср, 19.12.2007, 12:16 | Повідомлення # 23
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 61
Репутація: 7
Статус: Offline
Я дуже поважаю думки інших людей, але також люблю пластунят...Пластуни -- неймовірні люди, настільки різноманітних і цікавих людей зібраних до купи я мабуть ще не зустрічала!!!!!! Нехай вони не досконалі (нема досконалих людей) але намагаються і можу зазначити їм добре вдається виконувати свої обов`язки... Вони роблять дуже багато добрих справ не афішуючи ніколи цього... Звичайно ми люди всі дуже "хороші" , доброї гадки, християни... але чомусь дуже часто про це кожен забуває... і забувають саме в той час коли ця добра гадка, підтримка, тепло саме твоєї душі комусь так потрібне...а скажіть мені хто з вас і наскільки часто робить безкорисливі добрі справи???? Одиниці людей... мізер... Скажіть хто хоч раз за рік сходив в сиротинець, чи до хворих людей в лікарню, в дім пристарілих, в будинок дітей з різними вадами. Саправи влади??? Ні не справи влади, а справи совісті і міри вашої байдужості. Людям потрібні люди, потрібне тепло, потрібна любов сердець..
Може я вже не потемі, розписалась... Але по свох вчинках в пластуні є закони моралі в собі ... і зоряне небо над головою... КАНТ
Ще один момент...справжні пластуни є і в наш час не сумнівайся в цьому smile

Добавлено (19.12.2007, 12:16)
---------------------------------------------
Ой... я випадково писала під Настіним профілем... але то я....


Дорога в нікуди завжди веде в серце кожного з нас
***
Ти не належиш світу,бо він належить тобі...


Повідомлення відредагував namystynka - Ср, 19.12.2007, 12:16
 
VolyaДата: Ср, 19.12.2007, 16:29 | Повідомлення # 24
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
namystynka, Не заперечую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ знаю як ти а я досліджував пластунські курені "Червона калина", "Чорноморці" - справді толкові люди діяли. а зараз назви якогось більш-менш відомого діяча , шо вийшов із Пласту!!!!!!!

quote: цікавих людей зібраних до купи мабуть ще не зустрічала!!!!!! -
Познайомся із Оберегами cool Дуже цікаві особи!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin

quote: Одиниці людей... мізер... Скажіть, хто хоч раз за рік сходив в сиротинець, чи до хворих людей в лікарню,
Я знаю таких людей, які із почуття поваги відвідують такі заклади!

ти згадала за закони моралі! покажи людей, шо їх дотрримуються!!!


Уже народ - одна суцільна рана
Уже від крові хижіє земля
І кожного катюгу і тирана
Уже чекає зсукана петля
Василь Симоненко
 
namystynkaДата: Пт, 21.12.2007, 17:45 | Повідомлення # 25
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 61
Репутація: 7
Статус: Offline
smile Ну якщо дивитись у теперішній час то найактивнішими, на мою думку є такі старшопластунські курені як "ОЗО"(Орден Залізної Остроги) , "ЛЧ" (Лісові Чорти) а серед дівочих, навіть не знаю , мабуть "Буриверхи", мішані "ЧоК" (Чота крилатих) і "Метаморфози" . Я зараз ще в юнацькому куренні тому не можу сповна описати діяльність старшопластунських куренів, бо не будучи учасницею того чи іншого курення це неможливо... нажаль
В кожному курені є багато таємниць....
Про оберегів я чула лише від Насті і Христі. Але нічого про них не знаю: Це якась організація????
А нарахунок людей які навідують сиротинці і ... , я не кажу , що таких не має. Звичайно, що є!!! Та погодься - мізер!!!!!
А якщо хочеш подивитись на людей з високою моралью, можу показати альбом своїх друзів!!!! У них вона є!!!


Дорога в нікуди завжди веде в серце кожного з нас
***
Ти не належиш світу,бо він належить тобі...


Повідомлення відредагував namystynka - Пт, 21.12.2007, 17:46
 
cherry4Дата: Вт, 15.01.2008, 00:19 | Повідомлення # 26
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
*хоча, якщо подумати, мусульмани теж поклоняються Богові... *
Це ти правильно підмітила.Те,шо Пласт-це позаконфесійна організація і сюда можуть вступати люди будь-якої релігії-правда. І вони мають бути вірні своєму Богу...

Volya, ти казав,шо Пласт спортився,я б радше сказала-дещо змінився. Взагалі,весь світ постійно міняється,люди,які живуть в ньому,також прагнуть завжди до якихось змін,от так і організації,як не дивно,ЗМІНЮЮТЬСЯ,зокрема і ПЛАСТ. Звісно,це не досконала організація,але,як на мене,найдосконаліша з-посеред інших!!!


:))))))))))))))))))))))))
 
gL@veДата: Вт, 15.01.2008, 02:17 | Повідомлення # 27
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
cherry4,
І у вас є недоліки ,но по-моєму більше плюсів.
за ваші табори, конкурси, свята - вам вел респект!
Но, я певне там би не витримала - купа правил, законів...)


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
БендерДата: Вт, 15.01.2008, 02:37 | Повідомлення # 28
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
хтів би побачити в одному гуртку іудея, мусульманина, християнина і язичника)
хм, по-моєму добре шо є пласт) я там 3 рази був) кидав, бо надоїдало раз в тиждень ходити на збірки, на яких ужасно скучно) пласті дуже багато залежить від виховника. шо не кажіть, но пласт все ж таки виховує свідомих людей.. вот.. а стануть вони потім нациками чи анархістами, християнами чи атеїстами, то вже від них залежить.. ІМХО


вот он йа
 
cherry4Дата: Вт, 15.01.2008, 15:17 | Повідомлення # 29
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
gL@ve, Табори-то справді круто!! А на рахунок правил і законів,то не всьо так складно,як здається.Впринципі такі,яких б мала дотримуватись кожна людина, принаймні мені б цього хотілось...

:))))))))))))))))))))))))
 
VolyaДата: Вт, 15.01.2008, 15:57 | Повідомлення # 30
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
namystynka, Я дуже радий, що пласт діє!, що ще є люди (діти, підлітки, дорослі) які живуть ідеєю у серці, і та ідея приведе до кращого!!!

В кожному курені є багато таємниць....
Як це зрозуміти? (неписані правила, та "дідівщина) biggrin "

cherry4, Пласт деградував!!!!
Бендер, перших трьох можна знайти у Чечні- без пояснень


Уже народ - одна суцільна рана
Уже від крові хижіє земля
І кожного катюгу і тирана
Уже чекає зсукана петля
Василь Симоненко
 
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » Пласт
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024