Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 29.03.2024, 16:42
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/
IgorisiusДата: Вт, 13.11.2007, 16:38 | Повідомлення # 41
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Винищувати і вибивати- не вихід.
Припустимо в Тернополі 100 Зубрів і 100 негрів. Зубр вбиває негра, та відплата, вбивають Зубра і пішло-поїхало. В результаті залишиться з 200 людей 1 Зубр...
То ціна?
 
DjuiceДата: Чт, 15.11.2007, 21:41 | Повідомлення # 42
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
DFN, можливо дехто і плутає ідеології, але це не ми, до фашизму ми ставимся найтрально, тому що це не була політика яка нам симпатизує, от нацизм інша справа, ми не просто частково організвція із нациськими закликами, ЗУБР погвністю підтримує нацизм як політику, але не як викривлення того що нацизм - це лише Гітлер.
соціалізм ми зовсім не підтримуєм, тому що це політика слабких, влада народу і т.д і т.п це не для нас , країною повинні правити розумні, інтелектуальні люди, а не селяни з вилами (одна з головних причин чого ми не дуже позитивно ставимся до фашизму)

Добавлено (15.11.2007, 21:41)
---------------------------------------------
Igorisius, ЗУБР не за те щоб когось вбивати, ми хочем щоб україна була для білих українців, і іноземців потрібно не вбивати, а впливати на те щоб вони покидали нашу країну, а наші поодинокі фізичні сутички з ними, це лише засіб впливу....
А взагалі то....хоч би крові поколіна, лиш би вільна Україна!!!


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
IgorisiusДата: Пт, 16.11.2007, 13:29 | Повідомлення # 43
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
А взагалі то....хоч би крові поколіна, лиш би вільна Україна!!!
Такі тези проголошував Ленін ще... Мовляв, якщо 1 з 10 буде жити при комунізмі, то наше завдання буде виконане.
Нацизм- це націонал-соціалізм, отже, ЗУБР, з твоїх слів,- націоналісти-расисти... Я думаю собі так...
 
DjuiceДата: Пт, 16.11.2007, 14:18 | Повідомлення # 44
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Igorisius, що тут думати...ось читай
Західно Украінський Білий Рух-це незалежна, ультра-права організація, яка сприяє консолідації та збереженні української нації. Ми боремся за збереження сувернітету та незалежності України, що виборили наші предки. За збереження цілісності території нашої Батьківщини та неподільності нації. Також ми прагнемо відновити українську
мову на міжнародний рівень, а не дати їй асимілюватися серед російської та англійської мови на території України! ЗУБР- це не є “помаранчева” чи “блакитно-біла” організація, а просто націонал-нацисько, шовіністична, расиська, радикальна організація яка прагне зберегти Україну для українців!


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
IgorisiusДата: Пт, 16.11.2007, 15:37 | Повідомлення # 45
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Та не нацистська, бо нацизм- це націонал-соціалізм!!!
По-твоєму, легше бути ультра радикалом, чи тихо будувати свою Неньку?
Що ЗУБР зробив для того, щоб Україна стала кращою?
Підтримка української мови, культури, історії?
Чого спиратися на Гітлера і нацистську Німеччину, а не на гетьманат Скоропадського?
Нацизм не є українською ідеєю, то як проукраїнська організація може на неї спиратися?
 
DjuiceДата: Сб, 17.11.2007, 20:03 | Повідомлення # 46
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
ЗУБР опирається на ті ідеї на які опирається, і не тобі судити чого і навіщо.
Якщо ж ти просто цікавишся чому ми обрали таку політику, відповідь проста - бо це наша політика Бандера, Шухевич та Коновальця істинні герої України, а Скоропадський взагалі сіра промосковська пляма в історії України.
А нарахунок того як будувати...то тихо можна коники з гнімна ліпити, а українську державу потрібно будувати із криком слава Україні і то з таким щоб всі вороги тільки від цього крику в штани наклали.


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
IgorisiusДата: Сб, 17.11.2007, 20:11 | Повідомлення # 47
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Djuice, багато ворогів понакладає в штани від крику??
Почитай про того Скоропадського, що був після Центральної Ради, а не про того, що ти подумав...
Бандера, Шухевич та Коновалець були нацистами і расистами???????
Одна з заповідей укр.націоналіста говорить, що твоїми братами є всі люди, окрім ляхів, жидів і москалів ДОКИ вони винищують наш народ (це не дослівно)
 
DjuiceДата: Нд, 18.11.2007, 20:46 | Повідомлення # 48
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Igorisius, ось через такі заповіді я і не є виключно націоналістом, ЗУБР взяв найкраще (для себе) із політики Бандери, Мусоліні, Коновальця, Гітлера і обєднав у свою політику.

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
IgorisiusДата: Пн, 19.11.2007, 17:06 | Повідомлення # 49
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Djuice, то ти расист з націоналістичним рухом?
Але знову ж таки, вибач за повторення:
як на рахунок нацизму, тобто націонал-соціалізму(ти згадував, що не підтримуєш соціалізм, тоді і нацизм до ЗУБРу нічого не має).
Ти за Скоропадського щось цікаве для себе взнав?
 
DjuiceДата: Нд, 25.11.2007, 02:42 | Повідомлення # 50
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Я людина яка любить свою країну, націю та расу.....
Соціалізм дуже підла політика, яку можна перекрутити в комуністичному напрямку і в нациському, взагальному засади соціалізму, це влада народу, і всі всіх мають любити....я проти такого соціалізму, тому що керувати повинен не народ, а еліта нації яку лише обирає цей народ. Націонал-соціалізм, це вже інше питання, а ницизм ще інше, тому хватить говорити що нацизм і націонал-соціалізм це синоніми, можливо ти ще сюди фашизм припишеш????
Нарахунок Скоропадського, тут теж досить "слизьке" питання, це була людина яка багато зробила доброго для України, але його погляди похожі на салат. в якому все намішано...він хотів і козаків відновити, і бути лідером демократичної країни, і щей з Росією дружити.....

Добавлено (24.11.2007, 02:49)
---------------------------------------------
а Україні не до смаку аристократичні салати, їй потрібні лише вариники, тому Скоропадського ніхто не згадує як істиного героя та покровителя України...хоча за допомогу Бандері, Коновальцю та ін.....слава та хвала йому.

Добавлено (25.11.2007, 02:42)
---------------------------------------------
Доречі...хочу привітати всіх учасників цієї теми, вона є лідер по продивлянню і постах на цілому сайті cool happy cool happy cool


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!


Повідомлення відредагував Djuice - Сб, 24.11.2007, 02:49
 
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024