Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Чт, 25.04.2024, 12:57
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/
DFNДата: Пн, 26.11.2007, 12:49 | Повідомлення # 51
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 292
Репутація: 5
Статус: Offline
Djuice, відкрий будь - який, політичний словник і прочитай що нацизм - скорочена назва націонал - соціалізму!!!!!! А фашизм - до нацизму привязала радянська історіографія...хоча це різні напрямки...
Як на мене фашизм для україни є кращим ніж нацизм....
Дружня порада: перед тим як оперувати термінами - дізнайся їх повне значення. cool


Бог і Україна
 
IgorisiusДата: Пн, 26.11.2007, 15:09 | Повідомлення # 52
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Djuice, то ти любиш свою расу? А москалі і ляхи то яка раса?
А любов до народу? Селяни з вилами?
Скоропадський- приклад авторитарного правителя. І чого відновлення козаків і дружба з Росією, то салат? Просто чоловік зробив д-у-ж-е багато. І Гітлер з нацизмом, Мусолліні з фашизмом зробили для України набагато менше...
 
DjuiceДата: Пн, 26.11.2007, 22:38 | Повідомлення # 53
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
DFN, тобі також дам пораду...хватить читати книжки, подивись на реальність, що розуміють під кожним словом люди....а на рахунок фашизму, то спочатку сам розберись що значить ця політика...і перед тим скажи своє ставлення до жидів)))

Igorisius, я толком не зрозумів твого питання про селян і расу ляхів і москалів, тому якось його перефразуй. а на рахунок козаків скажу таке, як можна обєднуватись з країною, влада якої закріпачила весь твій народ, а потім розвалили січ, під лозунгом "ВІДНОВИМ КОЗАКІВ" ????
Це дибилізм. Це те саме, щоб негри обєднались із нами і боролись проти расизму)))


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
DFNДата: Вт, 27.11.2007, 17:31 | Повідомлення # 54
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 292
Репутація: 5
Статус: Offline
Djuice, до жидів моє ставлення негативне...
те що говорять неосвідчені люди не завжи є правильним...


Бог і Україна
 
DjuiceДата: Вт, 27.11.2007, 20:58 | Повідомлення # 55
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
DFN, я також думав що ти негативно ставишся до жидів, а от фашизм як політика ставилась до них лояльно, це лише вже з приходом Гітлера, в націонал-соціалізмі почалась нетерпимість до жидів....
Тому перед тим, як в наступний раз писати що фашизм краще нацизму, подумай про жидів smile


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!


Повідомлення відредагував Djuice - Вт, 27.11.2007, 20:58
 
IgorisiusДата: Ср, 28.11.2007, 14:40 | Повідомлення # 56
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Djuice, раси є які? Біла, чорна, жовта. Ляхи і москалі-біла раса? А ти казав, що любиш свою расу.
І в Росії є досить людей, які хочуть нормально співпрацювати. Інше питання, що треба боротись проти тупого шовінізму і нелюбові до всього українського.
І не треба з ними об'єднуватись. Просто співпраця на РІВНИХ умовах, от і все. А Росію як сусіда ти нікуди не забереш, правда ж?
 
DFNДата: Ср, 28.11.2007, 15:50 | Повідомлення # 57
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 292
Репутація: 5
Статус: Offline
перевага фашизму над нацизмом у питанні приватної власності...
що до питання жидів: мені пофіг на жидів які сидять в Ізраелі, але я не дам їм керувати нашою країною. Я не поважаю жидів, але я не підтримую на всі 100% політику Гітлера що до жидів у період панування нацистської ідеології в Німеччині...


Бог і Україна
 
DjuiceДата: Ср, 28.11.2007, 23:18 | Повідомлення # 58
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Igorisius, проти співпраці я нічого не маю проти....головне щоб кожна нація жила на своїй території, і якщо негри будуть сидіти в своїй африці, то я б не проти продавати їм запорожці, а вони нам банани)))

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
gL@veДата: Ср, 28.11.2007, 23:46 | Повідомлення # 59
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Djuice,
який чорт купуватиме твої Запорожці?
+міграція -це не така вже й погана річ!!! А як я хочу жити в Перу ,Австралії etc.???


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
DjuiceДата: Чт, 29.11.2007, 01:48 | Повідомлення # 60
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
gL@ve, краще запорожець ніж віз з мулами....
а якщо ти хоч жити в іншій країні, то вперед, кожен має право вибору....от тільки питання як до цього поставляться жителі даної країни.....


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024