Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 29.03.2024, 17:04
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 8 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/
DjuiceДата: Сб, 08.12.2007, 02:34 | Повідомлення # 71
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
І так, на цей раз я не буду знов розбивати все на цитати і відповідати по кожній з них, скажу все одним монологом, бо всі звинувачення правих течій завжди є однакві і ви також не робити винятків.
Нарахунок того кого хто фінансує, то незнаю, але ЗУБР живе виключно за внески його учасників, а якщо хтось гребе гроші із жидів, то й і добре робить, чому не робити свою справу, та щей за гроші ворога. Різним антиксенофобським організаціям дають гроші на те щоб боротись із нами, не буде нас, не буде грошей, так що жиди мусять платити нам, щоб платили їм)))) ну це так жарти....
А тепер ще одне серйозне питання яке підняли gL@ve, Cody, про УПА, тепер я вже не можу себе стримувати, як не написати таке - які на фіг докази, які 30 кумуністів що то бачили?!?!?!? Бандерівці були визволителями народу, а ви тут двоє закидаєте їм злочини проти самих себе.
Перед тим як говорити проти чогось, оприділіться за що ВИ.


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!


Повідомлення відредагував Djuice - Сб, 08.12.2007, 02:09
 
CodyДата: Сб, 08.12.2007, 02:49 | Повідомлення # 72
Група: Удаленные





Слух, ти в дитинстві явно букварика не читав.... Я тобі про УПА не сказав ні слова. Я вважаю їх героям, а "30 комуністів" бачили, як лисий недоумок в бєрцах, бухий в жопу, з тупим ржачом неандертальця кинув вверх бутилку і вона попала дівчинці в голову. Про яку національну ідею ви можете говорити??? Коли в ваших рядах 90% недоумків, які самі не знають за що боряться. Їм тупо сказав хтось: "бий того" і вперед. Ви як шакали не нападаєте коли вас мало, а ложите в штани і тікаєте, але коли вас толпа, то ви можете 5ти класника відгамселити так шо він в реанімації лежати буде.
Були колись в скінхедах нормальні хлопці, але нажаль вони вже відійшли від справ. А ви гамнярі надивились фільмів і начитались всякого лайна. За що наші предки гинули??? За то шоб ви уроди зробили з майн камф Біблію, а з гітлєра Бога? Як вам не соромно. І доречі ти нарахунок неграмотності дівчинки краще б мовчав, а почитав для початку колобка. Вона тебе по інтелекту взуває як першокласника.


Повідомлення відредагував Cody - Сб, 08.12.2007, 02:56
 
gL@veДата: Сб, 08.12.2007, 02:57 | Повідомлення # 73
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Ну, може питання і не оригінальні , не всі такі "винятки".
Щодо фінансування , то це питання серйозне, а не жарт. Але оскільки ЗУБР така чесна організація, а за інших ти не знаєш, то залишимо його.
Quote (Djuice)
які на фіг докази

Докази є ,навіть у нас в архіві. Можеш піти поцікавитись
УПА - були однією з воюючих сторін , а на війні багато що дозволено. Принаймні, я точно знаю про грабунки в селі.
І тим не менше визнаю їх як позитивний елемент нашої історії.
Тема взагалі-то була не про УПА ,а про ЗУБР. Так шо давайте балакати в тему.


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
IgorisiusДата: Пн, 10.12.2007, 17:40 | Повідомлення # 74
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Не лізьте в історію так глибоко, бо дещо простих смертних може так налякати, що вони в нього чи тупо не вірять чи не сприймають.
Щоб щось сказати про УПА, треба прочитами книжок 20, а тоді розказувати хто, де і як воював. Добре, що ми не знаємо, що таке війна...
 
NeformatДата: Пн, 10.12.2007, 17:53 | Повідомлення # 75
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Милі і хороші мої форумчани!!!!!!!!!!!
ми ніколи не будемо знати напевно, що таки насправді було колись і з ким...але ми робимо теперішнє, творимо своє майбутнє, і все це для своїх нащадків.....
ДАВАЙТЕ ЖИТИ ДРУЖНЬО!!!!!!!!!!! smile


PERFICE TE
 
IgorisiusДата: Пн, 10.12.2007, 17:55 | Повідомлення # 76
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote
ДАВАЙТЕ ЖИТИ ДРУЖНЬО!!!!!!!!!!!

На жаль це буде лише в мультику про хорошого кота і капосних мишей...
 
NeformatДата: Пн, 10.12.2007, 18:01 | Повідомлення # 77
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Igorisius,
все в наших руках... і якщо ми перестанемо винити когось і чомусь і задумаємось над тим, чи варто сваритись через когось, то все буде пречудово...принаймі для тих, хто поряд happy


PERFICE TE
 
DFNДата: Ср, 12.12.2007, 15:03 | Повідомлення # 78
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 292
Репутація: 5
Статус: Offline
Neformat, але якщо є хтось у чомусь винен, ми його не повинні прощати...

Бог і Україна
 
DjuiceДата: Ср, 12.12.2007, 22:47 | Повідомлення # 79
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Шановні вороги та прихильники ЗУБРу!!!
Наш міні форум на такій невизначеній ноті закінчується.
Черех конфлікт із адміністрацією я більше не можу відповідати на ваші питання, образи та пропозиції.
Приємно було з вами всіма спілкуватись, спасибі що показали із якою любов`ю та ненавистю ви сприймаєте мене та мою організацію.
Бу-га-га!!!


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
gL@veДата: Ср, 12.12.2007, 23:03 | Повідомлення # 80
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Чому прощаєшся?
страшно стало.... wink
адміністрація культурно попросила не вживати нецензурщину
от і все
Відповідай в тему на остання зпитання форумчан. Зажди раді.


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
  • Страница 8 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024