Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 20.04.2024, 11:00
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » Неформальна молодь
Неформальна молодь
NeformatДата: Чт, 01.11.2007, 11:58 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Хто це?

PERFICE TE
 
SAGAДата: Чт, 01.11.2007, 22:13 | Повідомлення # 2
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
неформальна молодь -це .... якщо чесно не знаю, але можу припустити, що це ті, хто не вписується формат суспільних правил і норм, тобто не підтримує загальні стереотипи, щось тіп вільних людей (роблять, говорять, вдягаються кароч все роблять, як вважають за потрібне, а нетак як вважається правильно), чи можливо це ті хто не входить якихось субкультур: готів, емо, панків, нацистів тощо, а може вони просто можуть переходити з одної молодіжної організації в іншу (залежно від влсаного настрою)???

було б чудово, якщо хтось дав заг.інфо (а то вот так живеш, і навіть не знаєш, а може я теж неформал...)


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
gL@veДата: Чт, 01.11.2007, 22:17 | Повідомлення # 3
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Неформалізм – течія, що ставить на меті культ вульгарності та примітивізму, „вирізнення” серед народу такими методами, починаючи з нестандартного одягу, зовнішнього вигляду (що ще цілком припустимо) і закінчуючи брутальною поведінкою, „нормальністю” нецензурної лайки, алкоголізмом, культом насолоди та розваг. Течій серед неформалів багато. А от рівнів моралі всього кілька: 1) починають з'являтись нестандартні ідеї щодо поведінки та зовнішнього вигляду; 2) з'являються шкідливі звички у додаток до примітивізму; 3) з'являються ідеї жорстокості, неповаги та експлуатації природи, „жлобство”; 4) починають відверта і брутально, цинічно насміхатись над усім, що є „формальним”, до чого відносять усе „не модне”, тих, хто не є неформалом або „недонеформал” – людина з 1-м рівнем або 2-м, над мораллю та етикою, підбурюють інших до своєї „крутої компанії” що складається переважно з таких же як вони або більшого, „авторитетнішого” ступеню; 5) цинічність та брутальність виходить за всілякі рамки, повна свобода від усього; 6) останній рівень – перехід до відвертого криміналу.

Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
gL@veДата: Чт, 01.11.2007, 22:19 | Повідомлення # 4
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Це звісно трохи радикальне(і я б сказала трохи дурнувате ) пояснення.
Но таке визначення є в пошуковій систему Гугл.
Так що Сага? ти неформал?

Виявляється неформали валянки ,які крім того, що курити ширку і тлумити гопів ніц не вміють.


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Чт, 01.11.2007, 22:22
 
SAGAДата: Чт, 01.11.2007, 22:25 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
ні! я не неформал. Тільки цікаво вродь знаю людей неформалів щось недуже підходять під це визначення, видно вони тільки трошки неформали...

дякую за відповідь!


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
NeformatДата: Чт, 01.11.2007, 22:26 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Більше десяти років існує в нашій мові вже знайоме всім словечко «неформали». Напевне, саме в ньому поєднується подавляюча кількість так називаємих молодіжних проблем. Хто ж такі неформали?
Для початку обмежимось самим коротким визначенням: неформали — це ті, хто вибивається із формалізованих структур нашого життя, не вписується у звичні правила поведінки, намагається жити у відповідності із своїми власними, а не з чужими, нав'язуємими зовні (дорослими, владою, суспільством) інтересами і готовий відстоювати право на це, об'єднуючись із собі подібними для групового проведення часу і реалізації цих інтересів.
По даним багаточисельних опитувань Інституту молоді, в містах із населенням більше міліона чоловік до неформальних самодіятльних об'єднань різних типів належить 30–40% молоді. В інших, менших по розміру міста, примістях, в сільській місцевості їх число пока ще ніким не виміряно, проте відомо: є неформали і там, і не так уж мало.
Неформали — це достатньо масовий рух, активно втягуючий в себе не меньше половини (а по деяким даним, і набагато більше) молоді у віці від 14–15 до 18–20 років. В наступних вікових групах їх число знижується, хоча є неформали і набагато старшого віку.
В останній час на передні позиції стали висуватися так називаємі політичні неформали — різні самодіяльні організації і рухи. Їх члени об'єднані загальними соціально-політичними цілями і інтересами. Серед цих організацій є як молодіжні демократичні, так и екстремістські. В багатьох із них переважають люди 25–30 років і навіть старше.
Проте найбільш замітном середовищем, яке і породила на світ саме слово «неформали», були і залишаються підлітки. Саме в цьому віці виникають і починають проявлятися ті основи «неформальності», які потім, при зміні інтересів, з віком, реалізують себе не тільки в специфічно молодіжних, но і в більш дорослих сферах. Корні «неформальності» лежать в психології підлітка і, трохи пізніше, юнака. А чи пустять ці корні паростки, зацвітуть чи, визначається тою соціальною ситуацією і конкретними умовами, в яких живе и развивається підліток.


PERFICE TE
 
DjuiceДата: Чт, 01.11.2007, 22:31 | Повідомлення # 7
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Понаписували тут казна що, виходить неформали то дурні люди які тільки курять і бухають....
Ментше вір гуглу і більше реальному досвіду, життю....
Неформальнісь це найпрекрасніша риса характеру людини, яка не є сірою масою, яка не біжить в магазин за туфлями з гострими носиками, потім з круглими, а потім ромбиком, бо так роблять всі і так модно. Це особистість із власною думкою і смаком, яка рухає суспільство в перед, попростому скажу що перший неформал, то була та мавпа яка подумала що палкою не тільки як всі мавпи можна в сраці колупатись, а й фрукти збивати і ямку вирити, ось яке воно неформальне мислення і неформальна молодь!!!


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
gL@veДата: Чт, 01.11.2007, 22:34 | Повідомлення # 8
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Я б сказала, що неформали з"явились як притилежність тупим і грубим гопам. Вони противились нав"язуванню їм традиційних ідей, догматів. Виступали проти сліпого виконання нікому непотрібних правил і законів.
Старались думати ширше, тому читали багато книжок, слухали різну музику. Самі творили. Проте, дуже рідко були почуті і зрозумілі кимсь.
В цьому була їхня перевага і невдача.
Їх була меншість, вони були оригіналами.
Тепер це просто попса.
Намає неформалів. Є лише смішна пародія.


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
SAGAДата: Пт, 02.11.2007, 12:18 | Повідомлення # 9
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
ну судячи з всього вищенаписаного(без часових рамок): неформали - це і моральноопущенні люди: юродіві, алкоголіки, наркомани, зеки і т.д.; і видатні та яскраві особистості: філософи, вчені, винахідники, люди мистецтва, революціонери-починаючи від Ісисуса Христа...Аристотеля...да Винчи...Вангог... Наполеон...Робесп"єр...Енштейн... Емерсон... Форд... Мать Тереза... Біл Гейтс... не знаю ким закінчити...;і ті,хто якимось чином не вписується в створенний суспільством формат (веде себе "неадекватно") і просто ті, хто виділяється із "сірої маси"... я правильно розумію?

чисто теоретично, якщо я-неформал, то я "граю по своїм правилам"... тобто якщо норма вписується в мій світогляд, я її підтримую, якщо ні - то живув опозиції до тих, по своїм переконанням, мій "світ" повинен бути ширше, мої ідеї - набагато дальші і прогресивніші, моя поведінка і зовнішній вигляд чітко вирізнятись, маю бути завжди в меншості і відстоювати свої принципи до останього? Але якщо я неформал ( з нову ж таки гіпотетично) я об"єднуюсь з такими ж однодумцями (це вже масова течія) в результаті утворються певні ознаки "неформалів" позитивні чи негативні і тоді ми отримуємо знову ж таки певний "формат"- я ж вже не буду вирізнятись серед неформалів, отже я стаю сірою масою???



бери от жизни всё, только плати за это ...
 
NeformatДата: Пт, 02.11.2007, 13:31 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Про нефорів можна говорити дуже багато.....
Тому скажу за ситуацію в Тернополі....
Тернопільль - Рок центр України.Тут кожен другий вважає себе нефором, неформалізм став масовим, попсою.
Для мене неформали - це люди в яких своє особливе бачення світу, проблем,моди, літератури, музики....Це люди, які не обирають легкий шлях...В яких своя ідея і філософія.
Які не слухають рок, бо так роблять всі, а тому що їм подобається, які вдівають зелене з фіолетовим і червоним бо їх так пре,які дивляться мультики і їм по барабану що їм 27,які читають те що хочуть і роблять все що вважають правельним.
Це моя думка v


PERFICE TE
 
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » Неформальна молодь
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024