Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 26.04.2024, 00:52
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Балаканка » Культура » Кіно і відео » Останій фільм який справив на вас враження.
Останій фільм який справив на вас враження.
кУльчикДата: Ср, 05.03.2008, 14:45 | Повідомлення # 31
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 4
Статус: Offline
Yoгурт, "пилу 4" бачив? .....мені страшно було втикати..

BOO!!! :))
 
YoгуртДата: Ср, 05.03.2008, 16:59 | Повідомлення # 32
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
Нє...до неї ше не доходив..3 часть дивився, ЖИРР)

 
DoomsayerДата: Чт, 20.03.2008, 00:44 | Повідомлення # 33
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
дивився оте кіно з Фредом Дарстом "населення346" таке цікве. правда дуже передбачуваний фільм. одне було неясно чого 346 але догадувався шо то з чимось повязане. Смішно Фред зіграв ту сцену коли плакав. а так навіть нормальний актор. йому би грати в якихось спокійних сценах, якихось кліллерів там.
Але в кінці тупняк такий. взяв застрелив свого напарника а ті потім розбились. і та тьотка лишилась тоже якось тупо. але все ж там пише містичние кіно. а протягом всього кіна нічого містичного, тільки кінець.

А ше дивився кіно "Поза законом" - цікавий фільм, цікаво знятий. і якийсь дивакуватий. Там про Лонодонських хуліганів і про те як люди які постраждали від їх нападу мстились їм потім. коли дивився його то мені чогось згадався "Бійцівсьий клуб".

Добавлено (20.03.2008, 00:44)
---------------------------------------------
Подивився кіно Шлях до Гвантанамо. Фільм реально знятий з середини війни. очима полонених.Фільм про чотирьох британців пакистанського походження, які поїхали до Пакистану на весілля свого друга і випадково опинилися в Авганістані,серед талібів підчас того часу коли Америкоси бомбили його. Їх взяли в полон і утримували в жорстоких умовах в вязниці яка знаходиться в затоці Гвантанамо, на Кубі. Зних вимагали зізнання участі в терористичній діяльності але так і нічого не добились.
Це одна з найвідоміших британських стрічок і вона внас в Тернополі демонструєстя під егідою "Фестивалю британського кіно" який зараз і проходить. походу завтра (20 березня в Перемозі) цей фільм буде там показуватись. класний фільм. раджу подивитись.
Іше фона здобула якісь там нагороди за кращие документальне кіно і шешось.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
ZeroCoolДата: Чт, 20.03.2008, 02:29 | Повідомлення # 34
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 4
Статус: Offline
останній фільм який дивився це "Ми з майбутнього"
Цікавий фільм про другу світову. Як четверо молодих археологів попали в 42рік....варто подивитись.


Хіба так тяжко бути чесним з іншими і любити Україну???

Повідомлення відредагував ZeroCool - Чт, 20.03.2008, 02:31
 
NeformatДата: Чт, 20.03.2008, 03:00 | Повідомлення # 35
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Doomsayer, kyzьma,
то я під враженнями була, так шо не тре..))
+ я ставлюсь до фільмів по- одному, ви по-іншому...

Ну, хочете от вам моя критика : Історія навчання в Ліцеї у 1814 році (під Петербургом, Царське село) шести молодих хлопців. Часи так званої "аракчеєвщини"- де-юре влада знаходилась в руках Александра І, а фактично повністю була в руках генерала А.А. Аракчеєва. Коли в Царському селі відбувається серія вбивств, він вимагає звільнити директора Ліцею і жорсткіше конролювати студентів. Ті (логічно smile ) возбухають, і починають самі розслідувати вбивства. З цікавості.
Важливим є те, що в майбутньому імена тих стдентів ввійдуть в історію - Александр Горчаков, Іван Пущин, Александр Пушкін, Константин Данзас, Вільгельм Кюхельбекер, Антон Дельвіг...
Хороша гра Богдана Ступки, Фёдара Боднарчука. Закадровий голос К.Хабенського)
вот ще можна почитати 1814


PERFICE TE
 
DoomsayerДата: Чт, 27.03.2008, 22:13 | Повідомлення # 36
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline

Дивився фільм "Нафта" той шо оскари взяв цього року. Дісно скажу шо класний і є за що. правда недали за кращий фільм але всерівно. Такий дивний і знятий дивно. Жорстокий і досить цікавий. Трохи психологічний. Гра акторів на висоті! Коли додивився, а він йде 2 з половинов години, то був вшоці. наскільки є холоднокровні люди.

Качати !!!ТУТ!!!


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
Балаканка » Культура » Кіно і відео » Останій фільм який справив на вас враження.
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024