Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 20.04.2024, 00:36
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Балаканка » Все про все » Психологія » Сниии...
Сниии...
YoгуртДата: Нд, 03.02.2008, 17:06 | Повідомлення # 11
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
тобі ж не присниться сон, і так само буде.Кожен сон як ребус, який ше тра розгадати

 
mis_XДата: Нд, 03.02.2008, 17:08 | Повідомлення # 12
Старший юзер)
Група: Друзі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
kyzьma, а я не про брєд говорю..., вони теж збуваються ті сни. але в них просто не все так само, як буде в житті! а трішки перекручено! а якщо розібратись...., то все так само:)

в кожного є маска у житті, а у мене їх аж 2
гурт "Еліс"
 
КNoPkaДата: Нд, 03.02.2008, 19:16 | Повідомлення # 13
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Yoгурт)
сон як ребус

Quote (mis_X)
а якщо розібратись..

А я люблю ці ребуси розбирати сама, а не з допомогою сонника. Сонники ж теж писали люди, а чому ж тоді я маю слухати когось,я ж по суті краще знаю себе і можу швидше розібратись чому саме таке мені приснилось.


все, що не смертельно, не проблема
 
kyzьmaДата: Нд, 03.02.2008, 23:16 | Повідомлення # 14
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (КNoPka)
А я люблю ці ребуси розбирати сама, а не з допомогою сонника. Сонники ж теж писали люди, а чому ж тоді я маю слухати когось,я ж по суті краще знаю себе і можу швидше розібратись чому саме таке мені приснилось.

во-во!!!правильно....


всьо чотко
 
spinДата: Пн, 04.02.2008, 12:56 | Повідомлення # 15
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 44
Репутація: 4
Статус: Offline
Сни - це дуже кльова фігня, цікаво їх дивитись хоча б тому, шо деколи сниться такий брєд, шо потім можна поржати (наприклад мені позавчора приснилось шо я серез зими плаваю в озері і мені холодно в п"яти))) biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
В мене такі тупі сни не здійснюються на щастя, а що здійснюється, то я не звертаю уваги, бо не бачу в цьому ніякої закономірності.


Повідомлення відредагував Vulka - Пн, 04.02.2008, 12:57
 
cherry4Дата: Пн, 04.02.2008, 15:08 | Повідомлення # 16
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Vulka)
В мене такі тупі сни не здійснюються на щастя, а що здійснюється, то я не звертаю уваги, бо не бачу в цьому ніякої закономірності.

От я аналогічно,не бачу нічого спільного між своїми снами і реальністю.
Якось приснилось,шо я стою в якісь печері і мене прибиває кругла здоровенна каменюка,а потім з тіла(тобто з того,шо від нього залишилось)вилазить мій дух і втикає на захід сонця biggrin biggrin


:))))))))))))))))))))))))
 
spinДата: Пн, 04.02.2008, 15:17 | Повідомлення # 17
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 44
Репутація: 4
Статус: Offline
мені ше снилось шо я в космосі фоткала сонце і землю таким фотоапаратом-мильничкою biggrin
 
niJ{elДата: Пн, 04.02.2008, 15:29 | Повідомлення # 18
Старший юзер)
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 8
Статус: Offline
Раз був такий сон, коли я шарив шо я сплю, я відчував своє дихання, то шо я лежу на ліжку, цокання годиника навіть рухав рукою в сні.А сам сон був брєдовий....я йшов з Kyz'mичом по дорозі від вокзалу до політеху і ми мали повернути на руську вулицю(наліво) і перед тим як повертати я собі накрутив шо там посеред дороги буде кірпічна стіна9таким чином я його хотів під...ти. Він йшов впереді мене за метрів 50. він повернув, потім коли я підійшов памятаю як він перелякано матюкався тіпа "б..ть шо за хе..ня де воно тут взялося?!"...і я памятаю як я лахав через сон....ось такий я псих....
ше добре памятаю шо коли в мене було таке сновидіння і рішив проснутися(щоб провірити шо я дійсно можу все контролювати, я дійсно відкрив очі на кілька секунд втикнув спочатку на стелю, потім на мигаючу кнопочку на моніку і далі заснув, правда вже з нормальним сновидінням

це десь звучить як брєд:xxx: але таке дійсно було і це дійсно кльова штука коли ти можеш контролювати сновидіння

Повідомлення відредагував niJ{el - Пн, 04.02.2008, 15:31
 
cherry4Дата: Пн, 04.02.2008, 15:53 | Повідомлення # 19
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
мені якось приснився такий трагічний сон і всьо відбувалось в ньому настільки реалістично,шо я пів дня не могла від нього очуняти. А сюжет такий: в мене в житті є всього дві для мене дорогі людини і вони померли cry cry причому події розгортались помалу і сон,здавалось,тягнувся дуже довго...

:))))))))))))))))))))))))
 
spinДата: Пн, 04.02.2008, 15:59 | Повідомлення # 20
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 44
Репутація: 4
Статус: Offline
Ох ті кошмари.... я пам"ятаю 2 найжахливіші сни в моєму житті, але розказувати не буду, бо вони страшні. Мені кошмари снились чомусь тільки в дитинстві... wacko wacko wacko
 
Балаканка » Все про все » Психологія » Сниии...
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024