Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Чт, 25.04.2024, 10:51
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Балаканка » Все про все » Психологія » Сниии...
Сниии...
kyzьmaДата: Пн, 04.02.2008, 16:49 | Повідомлення # 21
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
а в мене тож бувають кошмари, но вони були тоді коли я пив таблетки(від голови, тишу сулинорозширюючі, і вони пробивали на глюки...но я пив їх не просто так а по хворобі, тепер перестав...), вони давили на психіку, і бувало так шо просинаєшся з думкою шо тра померти, шо мене чекає там всяке пекло, шо я грішний і тд, а ше накручувались всякі кошмари про похорон бабульки, і коли священник замість того шоб читати молитво голосно сміявся і співав піснб Мудвайнів, вот тоді я проснувся з адським страхом....
короч буває багато кошмарів..бррррр...


всьо чотко
 
МанунаДата: Пн, 25.02.2008, 20:20 | Повідомлення # 22
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
мені сьогодні снився той теракт, що був в вересні ін ЮСА.... снилось, що я лажу по одному з тих торг.центрів... і я побачила той літак.. і померла..., так страшно було wacko

але я не проснулась, а спала собі далі, до ранку biggrin


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
kyzьmaДата: Вт, 26.02.2008, 00:12 | Повідомлення # 23
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
бля, а мене вот останнім часом замучили похорона..так напряжно...ужоснах!!!!! всякі вампіри, уроди і тому подібна нечисть, но правда я їх винищую, причом так подробно бачу деталі як падає голова, тече кров і я потім ті трупи скидаю в криницю в себе в селі...вот таке то мля мене мучит...

всьо чотко
 
МанунаДата: Вт, 26.02.2008, 00:35 | Повідомлення # 24
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (kyzьma)
а мене вот останнім часом замучили похорона

знач здоровим як бик будеш smile , ну типу кажуть що якщо сниться смерть, то в житті все навпки!! будеш ще довго нас мучити tongue wink

Quote (kyzьma)
всякі вампіри, уроди і тому подібна нечисть, но правда я їх винищую

як Баффі biggrin


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
kyzьmaДата: Вт, 26.02.2008, 00:38 | Повідомлення # 25
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Мануна)
як Баффі

скоріше як БАФ....типу штемп))) вот тра ПУДЕЛЯ замочити, бо він всьотаки мріє і знає точно (тобто твердо вірить) то шо колись він буде вампіром..вот урод ))))

З.І. а шо я всіх так фест мучу чи шо..існую, нікого нечіпаю.....ну...майже нікого...


всьо чотко
 
МанунаДата: Вт, 26.02.2008, 00:47 | Повідомлення # 26
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (kyzьma)
.ну...майже нікого...

во-во biggrin


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
PerfectSinДата: Чт, 28.02.2008, 16:21 | Повідомлення # 27
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 227
Репутація: 6
Статус: Offline
А мене недавно майже кожної ночі снились щурі surprised surprised surprised Хто знає шо то означає?
Я взагалі то тим не дуже цікавлюсь, але про щурів стало цікаво, перерила сонники, а там такого нема wacko


Staring back from the mirrors, a face that you don't recognise... Placebo
 
DoomsayerДата: Чт, 28.02.2008, 17:17 | Повідомлення # 28
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Мені дуже подобаєтбся коли сниться, що я вмираю. (сам процес) він настільки сподобався шо я навіть один раз попробував затягнути його, ну я маю наувазі продовжити і не просинатись, просто подивитись шо буде далі. Так я простнувся задихаючись. Чуть реально невідкинув копита. (мг...Це шось мабуть схоже на фільм Матриця, там де казали шо якщо помирає свідомість то і помирає тіло). ну це ше можна провисти аналогію з тим як хочеш в туалет. Я думаю кожному снилось шо хоче втуалет. ну і як під час того просинаєшся чуть не наробивши.

А ше подобається коли всні ти розчихляєш шо це сон і можеш його контролювати. Я колись спіціально кидався з будинку, бо знав шо це лиш сон.

Хто в сні може скоро бігати? Мені ранійш дуже тяжко було бігати, таке враження шо біжиш десь у воді. Але я вже навчився в снах скоро бігати. Тепер на ранішню пробіжку вибігаю тільки в снах, так економлю час зранку.

Сексуальні сни то природньо коротше. Скажу шо мені снилось шо колись пер Мілу Йоговіч в себе на фермі в селі. ггг прикольно було. І от чим привілегія сексу в сні в порівнянні з реальним. то шо ти неможеш в реалі вперти якусь там Дженіфер Лопес.

Аше класно, коли сняться всякі там класні сни. які мають якийсь сюжет. В мене бувають такі завороти шо можна класні фільми знімати на таку тему. Або книжки писати. Мені навіть раз снились титри в кінці сну.гггг (мабуть передивися фільмів).

А нарахунок тих сонників. шось я немаю бажання їх тлумачити. Нехочу знати майбутнього. я навіть гороскопів нечитаю. хоча деколи випадково почую того гороскопа то він ріал там говорить. але я небиру цього до голови.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
kyzьmaДата: Чт, 28.02.2008, 18:38 | Повідомлення # 29
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Doomsayer)
Хто в сні може скоро бігати? Мені ранійш дуже тяжко було бігати, таке враження шо біжиш десь у воді. Але я вже навчився в снах скоро бігати. Тепер на ранішню пробіжку вибігаю тільки в снах, так економлю час зранку.

прикинь я негон, напостой так само помало гасаю, або ше гірше коли пробуєш втекти від когось і шпортаюсь, падаю і тд...

Quote (Doomsayer)
Сексуальні сни то природньо коротше. Скажу шо мені снилось шо колись пер Мілу Йоговіч в себе на фермі в селі. ггг прикольно було. І от чим привілегія сексу в сні в порівнянні з реальним. то шо ти неможеш в реалі вперти якусь там Дженіфер Лопес.

а чом ті сни закінчуються в реалі? га? wink


всьо чотко
 
cherry4Дата: Чт, 28.02.2008, 21:27 | Повідомлення # 30
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Doomsayer)
Аше класно, коли сняться всякі там класні сни. які мають якийсь сюжет. В мене бувають такі завороти шо можна класні фільми знімати на таку тему. Або книжки писати.

Ото в мене якось був сон дуже довгий про війну:поляки проти індійців biggrin biggrin Неподалік від поля битви був замок.Моя роль заключалась в тому,шоб носити від замку до отого поля всілякі гармати. biggrin короч,повний брєд biggrin там ше було купу всього,але то важко описати...


:))))))))))))))))))))))))
 
Балаканка » Все про все » Психологія » Сниии...
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024