Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 26.04.2024, 11:07
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Балаканка » Все про все » Психологія » Брехня чи правда?
Брехня чи правда?
NeformatДата: Чт, 21.02.2008, 17:58 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
хм............ незнаю на рах когось, але я добре розрізняю коли хтось обманює.....
тут інтуїція моя працює на вищому рівні.......
а на рах того, що ми самі незнаємо, шо насравді відчуваємо, тоді це і не брехня і не правда...
короче....
брєд wacko


PERFICE TE
 
gL@veДата: Чт, 21.02.2008, 18:08 | Повідомлення # 12
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Neformat,
точно happy
сама запуталась)


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
DoomsayerДата: Чт, 28.02.2008, 18:44 | Повідомлення # 13
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Незнаю... Э такі моменти коли говриш правду а тобі нвірять. Невірять хоть засрелься. Так вже збрешиш і тоді тобі повірять. Повірять в втою брехню яка більш схожа до правди а чім до брехні. Це харить.

Ашо, сказати шо всі актори брехуни..... ну радже професійні брехуни.

Не спорю шо є такі моменти шо ти відчуваєш шо вже запизді***ся, і тут взагалі торба.
Але щоб вміло збрихати потрібно самому повіртити вту брехню шо мається на увазі.

Правду казати краще, але деколи буде справидливіше збрехати.
Поочах впізнати брехню звичайнож можна коли актор непрофесійний або мало це робить (бреше). а якщо... то тяжко розпізнати, звичайнож якщо ти непрофесійніший роздуплятор по очах.

Але якщо брехати, то робити це красиво, щоб ті кому навішали були в захваті від твоєї брехні коли вони взнають правду.

Аше класна гра в карти "Пі**ун". Класний тринажер і того і того. Мене тяжко переграти в цю гру.ггггг

Але я завжди стараюсь казати правду. Бо нехороше обманювати.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер


Повідомлення відредагував Doomsayer - Чт, 28.02.2008, 18:44
 
kyzьmaДата: Чт, 28.02.2008, 18:53 | Повідомлення # 14
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Doomsayer)
Не спорю шо є такі моменти шо ти відчуваєш шо вже запизді***ся, і тут взагалі торба.
Але щоб вміло збрихати потрібно самому повіртити вту брехню шо мається на увазі.

во-во!! моя мамулька завжди найде вихід з ситуації, типу якшо провтикає про стрелку з якоюсь чувіхою счи шось типу того, та шей так розтрусить шо ппц, но мене ненамахає..я такий самий....а батя ведеться на такі розкази шо капец..но потім каже шо прошарив зразу...но хтів ше погнати...
Quote (Doomsayer)
Поочах впізнати брехню звичайнож можна коли актор непрофесійний або мало це робить (бреше). а якщо... то тяжко розпізнати, звичайнож якщо ти непрофесійніший роздуплятор по очах.

ага, вот мені колись в києві ше на орндж революшн один гопніх хотів втерти на рублі, бо я дав тягла там якомусь його штемпу..короч картина така: помахався я з штемпом за телефон, він хотів позвонити чи шось типу того , а я сказав шо нема рубасів і тд..він-борзанув і почалось..через пару хв прилізло їх троє(самі з красного, а втирали шо київські і тд, просто знакома в львові вчиться і бачила його там в себе в універі і тд) ну я був ше з друганом і пару тьол, почали втирати так по базару поняли шо лохи і ше вони нам проставляли, вот було круто!!


всьо чотко
 
ZeroCoolДата: Нд, 16.03.2008, 03:10 | Повідомлення # 15
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 4
Статус: Offline
ІНТУІЦІЯ ДОПОМАГАЄ. Я не брешу, я тільки змінюю думку і говорю те що думаю))

Хіба так тяжко бути чесним з іншими і любити Україну???
 
Балаканка » Все про все » Психологія » Брехня чи правда?
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024