Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Чт, 18.04.2024, 11:15
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Балаканка » Все про все » Психологія » Український менталітет чи собаче лайно?
Український менталітет чи собаче лайно?
NeformatДата: Нд, 24.02.2008, 01:55 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
дурні бо бідні чи бідні бо дурні??????......вот в чом вопрос!

поки не повимирають гопи, москалі і скіни не бути нам нормальною нацією......бльо


PERFICE TE
 
mis_XДата: Нд, 24.02.2008, 02:33 | Повідомлення # 2
Старший юзер)
Група: Друзі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
то не від того залежить!! всюди є тупі і всюди є своєрідні виродки. для когось це гопи, а для когось це неформали! в кожного свій погляд на світ і на людей!
а для того щоб змінити світ, починати треба з себе!
може ті всі люди не такі вже й погані, просто треба змінити своє ставлення до них?


в кожного є маска у житті, а у мене їх аж 2
гурт "Еліс"
 
NeformatДата: Нд, 24.02.2008, 02:49 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
mis_X, спасибі.......
завжди повторюю і повторюватиму з СЕБЕ, все з себе....
але що можу Я? та нічого.... лише змінювати невелике коло людей навколо себе.......
а тупість людей, особливо старших мене вбиває, хочеться їх чимось притовкти angry
одна жіночка за годину нашої розмови 10 раз плакалась яка вона бідна і тд.
поки будуть давати взятки, поки їх братимуть... не буде слова "УКРАЇНА"


PERFICE TE
 
mis_XДата: Нд, 24.02.2008, 03:17 | Повідомлення # 4
Старший юзер)
Група: Друзі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Neformat)
але що можу Я? та нічого.... лише змінювати невелике коло людей навколо себе.......

а ти не змінюй людей, а змінюй своє ставлення до них! в одному знайди щось хороше, в іншому теж, а в тому третьому, в якому немає нічого хорошого, просто забий на нього!!


а взятки.....................!!!!!!!!!!!!!! то було і буде! бо всі підлі сволочі між собою переплетені тонеькими ниточками! і одні другим тичуть і тичуть! вони придурки! най собі будуть. і нитіки будуть! будть люди які постійно хочуть чогось більшого навіть якщо мають для щастя все, як ота тітка-дура!


в кожного є маска у житті, а у мене їх аж 2
гурт "Еліс"
 
МанунаДата: Нд, 24.02.2008, 09:23 | Повідомлення # 5
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
biggrin
Quote (mis_X)
тітка-дура!

Настя забий тина всіх! є багато хороших людей!! і їх набагато більше ніж поганих! звертай більше увагу на них!
на мене наприклад biggrin


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
DoomsayerДата: Чт, 28.02.2008, 19:14 | Повідомлення # 6
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Беспосередній вплив на наше теперішнє становишче в нашій улюленій і рідній державі відіграє наш менталітет.
Проблема в тому шо ми любимо всіх наших братів але себе більше.
А найкраще місце для нашої хати - це скраю.
І ше в тому шо ми дуже всі розумні. Так, розумні. Зтібаємся з тупих америкосів які неможуть самостійно кран вдома замінити, чи з затянутих європейців які некинуть бичка попри урну. Але ж подивіться в якому вони порядку живуть і в якій чистоті. Але ж ми всерівно зних сміємся, бо вони затянуті. (пива невміють пити) Горіляги. Ми ж розумніші за них. Ми жевем в лайні і вмієм вньому крутитись.

Можу побитись об заклад, шо вони знас дужче сміються, бачачи скільки в нас золота (там всяких ресурсів, і землі і території і тд.). і бачать які ми розумні приїзджаєм до них на господарку працювати, бо всебе неможем зробити хочаб таку саму.
Тож проблема всеж таки у нас, в людей.
Але ж тут зразу контр аргумент "а шо я, я дотримуююсь всіх законів, я хочу шоб було краще, я непю, і бички не кидаю попри урну, я люблю своє рідне місто).
Просто є великий відсоток люду який з тобою ше непогоджується і має білше влади і аргументів зробити твоє життя нестерпним.
Залишається натовкти всім їм пики.
а ще краще почати робити порятдок всебе в дома, наподвірї, в селі чи в місті,в своїй державі, любити свого брата як самого себе (а кохану людину дужче). І недивитись на захід як на клоунів, а на приклад як потрібно дотримуватись елементарних людських законів.

Але внас всерівно наш менталітет. Український.
Ми ж мать його розумні сильно.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер


Повідомлення відредагував Doomsayer - Чт, 28.02.2008, 19:20
 
МанунаДата: Пт, 29.02.2008, 01:15 | Повідомлення # 7
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
вау!!! й добавити нема що..., так файно все сказано! wink

Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
Балаканка » Все про все » Психологія » Український менталітет чи собаче лайно?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024