Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 20.04.2024, 15:25
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Балаканка » Все про все » Психологія » Для чого ми існуємо?Для кого живемо?
Для чого ми існуємо?Для кого живемо?
NeformatДата: Чт, 25.10.2007, 02:55 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
ваші роздуми....

PERFICE TE
 
SAGAДата: Пн, 29.10.2007, 19:21 | Повідомлення # 2
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Ми існуємо для того... хммм ... щоб бути щасливими smile для кожного поняття щастя значить щось своє: сім"я, кар"єра, гроші, секс, визнання, творча реалізація і т.д. ... Для мене, щастя - це можливість робити те, що хочеш і коли хочеш, знач я для цього живу )))

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
A-COOLaДата: Пн, 29.10.2007, 20:17 | Повідомлення # 3
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Щоб не казали, а кожна людина існує насамперед для самої себе. А далі кожен вже "бере" від життя те що хоче....

Для чого складати плани на все життя, якщо ти не є володарем навіть завтрашнього дня. Сенека (с)
 
SAGAДата: Пн, 29.10.2007, 22:00 | Повідомлення # 4
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
ну, не скажи ,A-COOLa, що КОЖЕН живе для себе... скільки людей вмирали за ідею, а отже, їм треба було і жити за ідею + ті, хто живуть заради дітей (велика кількість жіночого населення)... я не спорю є такі, які і для себе живуть (як я), але або людина- егоїст, або вона ще не знайшла того чи те, заради чого жити...

КОЖЕН вибирає для кого і чого жити... але не кажи про всіх.


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
gL@veДата: Вт, 30.10.2007, 20:36 | Повідомлення # 5
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
SAGA,
ти абсолютно права - кожен сам вибирає для чого йому жити на білому світі
І найчастіше цей вибір обумовлений егоїзмом, яким би чином він не проявлявся.

Навіть, якщо люди нібито вмирають за ідею, то найчастіше це прояв звичайного бажання прославитись.
Щодо жінок....то чимала їх кількість не тільки вмирала і боролась за своїх дітей, а ще й кидала їх напризволяще.
Люди честолюбиві, злі створіння. smile


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Вт, 30.10.2007, 20:39
 
SAGAДата: Ср, 31.10.2007, 10:03 | Повідомлення # 6
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
"Люди честолюбиві, злі створіння." - жуууть! і неважко жити з таким переконанням (стереотипом)? cool

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
gL@veДата: Чт, 01.11.2007, 19:02 | Повідомлення # 7
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
SAGA?
вважаєш, що це стереотип?
Це просто раціональний підхід. І жити так легше.
А що всі милі і пухнасті? Рожеві окуляри подобаються?


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Чт, 01.11.2007, 19:03
 
SAGAДата: Чт, 01.11.2007, 21:05 | Повідомлення # 8
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
я просто не рівняю всіх під одну "гребёнку": якщо уявити це наочно, то це щось на зразок шкали - 2 крайні точки (абсолютно злі(а.з.л.), абсолютно добрі), а між ними як раз і знаходяться всі люди(хтось більш добріший, хтось більш добріший)... я думаю крайностей немає...

чисто логічно я можу припустити, що якщо вважати людей які мене оточують злими, то мабуть, я і буду ставити до них як до таких, що в свою чергу буде провокувати їх саме на цю злість, яку я очікую...

а взагалі варто розібратись що розуміється під поняттями "зла людина", "добра людина" ще більш менш зрозуміло...

моє бачення з.л. - агресивна, пісимістична, неврівноважена, ревнива, вперта, надзхвичайно егоїстична, ліцемерна, підла, пихата, цинічна, істерична, жадна, скупа, холодна, яка може піти по трупах (в прямому і переносному смислі)... ну вроді все, вот це обов"язковий набір для цьої людини, при чому мало щоб були ВСІ ці якості, вони повині проявлятись достатньо ЧАСТО і мають біти ОСВІДОМЛЕНИМИ... але якщо людина має певні якості з вище перелічених і вони проявляються час від часу, то я не вважаю її злою... ми просто не ідеальні, але все в наших силах і можемо себе корегувати (певні якості розвивати, інші притупляти)...

тим більше якщо вже і говорити про злих і добрих, то тільки про індивідів, які сформовані як особистість... тиж не можеш сказати на малюка чи дитину, що він(вона) злий(а) по своїй суті?!



бери от жизни всё, только плати за это ...
 
A-COOLaДата: Чт, 01.11.2007, 22:20 | Повідомлення # 9
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
To SAGA:
Так люди живуть за ідею...за ідею насамперед власного щастя, кохання тощо(список людських бажань незліченний). Тобто заради себе...А слово ідея тут - образне. Живуть за ідею, заради мрії, бажання...Люди по своїй природі егоїстичні створіння. А тим більше беручи до уваги теперішній час. А те що люди розказують що вони готові померти заради чогось(кохання наприклад)-це стан безвиходу, тобто людину до цього спонукають, або вона перебуває в стані афекту. Людина-яка перебуває в здоровому глузді цього не зробить, вона продовжуватиме існувати далі.
Звичайно "Ромео та Джульєта" - це хороша поема, але це лише приклад, фактично недосяжний.
Потрібно реально дивитись на речі.
Слова про добрих і злих людей гарні, але оффтоп, тому не коментую.


Для чого складати плани на все життя, якщо ти не є володарем навіть завтрашнього дня. Сенека (с)
 
gL@veДата: Чт, 01.11.2007, 23:31 | Повідомлення # 10
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Сага,
От ти каж- злі люди це ті, хто по трупах піде. Неа, можна тихенько собі шкодити і ніхто й не здогадається. Підлість така є штука. Твоя найкраща подруга, як закохається в твого хлопця, зробить все , щоб ви розійшлись (так, зробить 90%, інші 10% - будуть плакатись в мами на шиї, а потім злитись). Будеш ти тоді її любити?
Чи ще одна подруга не допоможе на контрольній. Може вона не знатиме ,а може....не захоче, щоб ти отримала вищий бал.
Кажеш діти?
Діти цього просто не усвідомлюють толком, але ж для того, щоб на малюка звернули увагу, він часто вередує без видимих причин(їсти і пити є). А потім вони виростають, стають розумнішими ,хитрішими і вимагають більшого.
Странна штука, але в людини є підсвідоме(ти любиш це слово) прагнення до жорстокості.
В одних воно проявляється в більшій мірі, і інших- в меншій.


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
Балаканка » Все про все » Психологія » Для чого ми існуємо?Для кого живемо?
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024