Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 20.04.2024, 01:07
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Балаканка » Все про все » Психологія » Ви будете ставитись до дітей так я до вас ставляться батьки?
Ви будете ставитись до дітей так я до вас ставляться батьки?
NeformatДата: Пт, 02.11.2007, 16:03 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
як?

PERFICE TE
 
gL@veДата: Пт, 16.11.2007, 01:06 | Повідомлення # 2
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Хотілося б краще..
хоча я не кажу, що вони у мене погані , але проблема поколінь, знаєте, паршива штука...)


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Пт, 16.11.2007, 01:07
 
DjuiceДата: Нд, 18.11.2007, 22:02 | Повідомлення # 3
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
В мене дуже часто виникали і виникають думки що мої батьки зовсім далекі від мене....тому буду налагоджуватьи з дитиною контакт більш сильно, щоб вона такого не відчувала.

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
BaralginДата: Пн, 19.11.2007, 11:17 | Повідомлення # 4
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Старатимусь стати дитині і батьком і другом!!! І виховання буде зовсім не такого плану як моє!!! Хоча деякі вдосконалені моменти залишаться!!!

Окончен бал - убит весь зал!!!
 
МанунаДата: Чт, 27.12.2007, 02:30 | Повідомлення # 5
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
а в мене мама супер! буду як вона!надіюсь, ще чоловік мені допомагатиме! і боюсь не перейняти деякі(якщо чесно, то більшість рис) свого татка

smile посміхніться! просто так! заради мене;)


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
PerfectSinДата: Чт, 27.12.2007, 02:38 | Повідомлення # 6
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 227
Репутація: 6
Статус: Offline
В мене батьки достатньо круті!!! Не проти бути як мама! А тато - взагалі жир!
Він ніколи нічого зайвого не говорить, але без слів круто мене виховав!
І ще кльово шо вони мене ніколи не били, не принижували особистість і не достають з тим, що їм не подобається шо я слухаю. Мама вже сама собі включає Менсона... Тут ше хто кого виховує... cool cool


Staring back from the mirrors, a face that you don't recognise... Placebo
 
NeformatДата: Чт, 27.12.2007, 20:28 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
мої батьки дали мені те, що я маю....
а маю я все!!!!!
і хочу, щоб мої дітки мали все!!! happy


PERFICE TE
 
kyzьmaДата: Пт, 28.12.2007, 16:13 | Повідомлення # 8
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
в мене рульні батьки, деколи виникають такі ситуації наломні, коли мені здається шо краще промовчати, і попробувати рішити самому но рано чи пізно та ситуація заганяє мене в тупік, і всьо без батьків необійтись, вони завжди підтримують. хотілось би звичайно шоб трохи більше розуміли таку мою юнацьку дурість як пірсінг, покоцані шмотки, ітд, но вони не дуже сильно вже напрягають но пірс то така штука шо хочеться все більше і більше а вони проти. я якшо буду батьком то буду дозволяти своїм малим всьо шо вони захочуть. ( це зара я так думаю, но прийде час стану троха старший,розумніший і забуду всьо шо нині написав , бо як некажи, шо не роби-завжди існує проблема батьків і дітей...тут ніц невдієш...)

всьо чотко
 
spinДата: Сб, 29.12.2007, 23:37 | Повідомлення # 9
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 44
Репутація: 4
Статус: Offline
В дечому я і є схожа на мамусю. Вона в мене кльова. Але я хочу, щоб моя майбутня сім"я була більш дружньою. Наприклад я ніколи не звітую мамі про свій день і тому вона часто може бути не в курсі моїх справ чи проблем. Але мене в принципі таке найчастіше задовільняє. А коли хочеться поговорити, то ми говоримо про все на світі.
А ще в мене кльова, просто найкраща в світі бабуся!!! Я можу приїхати до неї чи подзвонити в будь-який момент і ми говоримо годинами як подружки. Всім такої бажаю. Моя бабуся бест оф зе бест! happy
А взагалі то я думаю, що ми будемо виховувати своїх дітей так, як наші батьки виховали нас, можливо плюс враховуючи наш досвід.
 
МанунаДата: Нд, 30.12.2007, 01:57 | Повідомлення # 10
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (kyzьma)
( це зара я так думаю, но прийде час стану троха старший,розумніший і забуду всьо шо нині написав , бо як некажи, шо не роби-завжди існує проблема батьків і дітей...тут ніц невдієш...)

вау! які розумні слова! ти брюнет?:)))))))), волосся вже відійшло від моря?

Quote (Vulka)
Всім такої бажаю. Моя бабуся бест оф зе бест! happy

в мене теж була класна бабулька... cry , так приколювалась завжди..., ми з мамою так сміялись... але на жаль вона вже не з нами cry та ми її завжди будем пам"ятати!


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
Балаканка » Все про все » Психологія » Ви будете ставитись до дітей так я до вас ставляться батьки?
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024