Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 29.03.2024, 18:44
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Балаканка » Культура » Культура мовлення » Вживання нецензурної лексики та жаргонних слів в укр мові
Вживання нецензурної лексики та жаргонних слів в укр мові
gL@veДата: Пн, 29.10.2007, 19:25 | Повідомлення # 1
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Як ви ставитесь до матірних слів?
Будденне явище? нормальне явище?
самі їх вживаєте?


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
VASILIYYYДата: Пн, 29.10.2007, 21:49 | Повідомлення # 2
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Та то моя рідна мова ..
 
SAGAДата: Пн, 29.10.2007, 22:37 | Повідомлення # 3
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
... використання нецензурної лексики - явище, пов"язане з браком слів, маленьким словарним запасом... мат - зараз явище буденне, хоча і негативне, що свідчить про недостатній рівень культури...

я матом не користуюсь при діловому спілкуванні (в інституті, на роботі, в яких-небудь закладах і установах), в принципі в більшій частині мого життя... інколи можу використати яке-небудь слово чи вислів (тільки не мат, скоріше сленг, русизм)... хоча і словарний запас матів в мене немаленький, просто не хочу принижувати ні себе, ні співрозмовника. Якщо це необхідно (в самих крайніх випадках) принизити можна і культурно, при чому набагато сильніше ніж матом .... cool


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
PseudoEmoДата: Вт, 30.10.2007, 14:37 | Повідомлення # 4
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Мила Saga, по твоєму, і у Селінджера маленький запас активної лексики? Або недостатній рівень культури? Він же чортів геній, блін...
Будь-хто має право висловлювати свої думки так, як забажає, лише , щоб оточення до цього ставилось нормально.
Прочитай "Над пропастью во ржи" , тобі напевне сподобається (незважаючи на купу нецензурщини)


Totgeliebt :)))
 
SAGAДата: Вт, 30.10.2007, 17:27 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
PseudoEmo, я говорю про використання матів в повсякденному житті звичайними(середньостатистичними) людьми, а не окремими людьми в силу їх іміджу чи стилю... я не спорю кожен може використовувати ті слова, які вважає за потрібне... але все ж таки є певні рамки культури (тому що ми живемо в соціумі)... ну, і так, для роздумів - цікаве явище, коли молода людина не може висловитись без використання матів, як кажуть "якщо забрати всі мати, то прийдеться мовчати"

P.S. нажаль я майже не читаю худ.літератури v


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
BaralginДата: Вт, 30.10.2007, 17:51 | Повідомлення # 6
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вживаю матюки. І не вважаю, що це погано!!! Це також вираження своїх думок і настрою. Що ви скажете чи подумаєте, коли взимку повсковзнетесь і боляче впадете???
Випадково не слово б**??? Більшість так і робить!!! Але не вважю, що їх треба і можна використовувати всюди. Є табу!!! Інколи мені самому неприємно чути нецензурщину!!!


Окончен бал - убит весь зал!!!
 
NeformatДата: Вт, 30.10.2007, 17:51 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Ставлюсь до матірних слів дуже негативно...
Але сама їх вживаю....але стараюсь позбутись цієї поганої звички...


PERFICE TE
 
gL@veДата: Вт, 30.10.2007, 20:17 | Повідомлення # 8
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
З того всього, що написано роблю висновок - більшість спілкується вживаючи матірні слова(крім, звісно, Saga )
но хочуть виправитись...
А чи знаєте ви, що в українській мові матів немає?
Всі вони прийшли до нас з високо розвинутого Заходу(типу F...k , b...h, польські - шляк трафить і т.д.) + москальські (б..ь і ше гірші)
Виходить матюкаючись, балакаєм по-англійськи, чи по-російськи?
Як вам таке?


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
SAGAДата: Ср, 31.10.2007, 10:28 | Повідомлення # 9
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
gL@ve, знаєш "полазила" в своїй пам"яті.... і відрила цікаву річ - я теж матюкаюсь, тільки коли щось не виходить з 25 спроби чи мені дуже-дуже больно... а так на жаль (чи на щастя) кожен день я їх не використовую cool

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
SAGAДата: Ср, 31.10.2007, 10:39 | Повідомлення # 10
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
до речі, відсутність в укр.мові власних матів дехто пояснює тим, що кожен мат (руганина) - наші пращури вважали назвою демона (чуть лі не окремого), а оскільки, нащі попередники були віруючими (язичники, християни)... можливо, саме тому в сучасній мові їх немає (хоча можна спробувати і пошукати якісь вислови,які їх заміняли)... cool

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
Балаканка » Культура » Культура мовлення » Вживання нецензурної лексики та жаргонних слів в укр мові
  • Страница 1 из 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024