Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Чт, 18.04.2024, 06:05
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Як часто треба займатися сексом, щоб бути здоровим???
Як часто треба займатися сексом, щоб бути здоровим???
BaralginДата: Вт, 30.10.2007, 17:14 | Повідомлення # 1
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
За даними вчених, відсутність сексу шкідливо впливає на життєдільність всіх органів і систем. З іншого боку: що забагато - то нездорово!!!
Ваша думка з цього приводу...


Окончен бал - убит весь зал!!!
 
NeformatДата: Вт, 30.10.2007, 17:49 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Тре займатись тим що хочеться і скільки хочеться....але завжди бути уважним що б не наробити дурниць і тим самим не погіршити стан здоров`я(маю на увазі венеричні захворювання)

PERFICE TE
 
gL@veДата: Пт, 02.11.2007, 14:57 | Повідомлення # 3
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Мда....проблема
сексом корисно займатись -факт.
А от наскільки інтенсивно....не наю.
Хто скаже? smile


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Пт, 02.11.2007, 14:57
 
DjuiceДата: Сб, 03.11.2007, 13:03 | Повідомлення # 4
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Якщо є нагода, то мені нормально2-3 рази на добу, коли більше, то вже трохи не ті відчуття dry
А якщо нема під боком людини з якою можна було б цим зайнятись приходиться терпіти....день..... два.....ато і тижнями чи місяцями cry


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
IgorisiusДата: Вт, 13.11.2007, 17:19 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
neformat, читаєш думки happy
 
kyzьmaДата: Вт, 25.12.2007, 14:36 | Повідомлення # 6
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
мені здається шо секс то така штукенция шо коли до неї готуватись то вона не настільки приємна як тоді коли ти до цього неготовий(тобто неочікуваний секс) а тебе самого роздягають іт.д вот в цьому випалку корисно то шо ти задоволения як дитина ветикою плиткою чоколяди...тебе ше після всього надовго сповнюють ахвігенні відчуття...чи не так ? може хтось зо мнов незгідний?
а на рахунок скільки цим займатись то скажу таке- скільки є сили і при першій ліпшій можливості, головне шоб з розумом!бо знаю такого штемпа в якого постоянний спермотоксикоз і він на цій почві робить купу дурниць, бо негон ні прошо більше думати ....


всьо чотко
 
МанунаДата: Пт, 28.12.2007, 02:23 | Повідомлення # 7
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (kyzьma)
знаю такого штемпа в якого постоянний спермотоксикоз і він на цій почві робить купу дурниць, бо негон ні прошо більше думати ....

гггг! а я того касафчеГГа знаю?! biggrin


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
kyzьmaДата: Пт, 28.12.2007, 14:35 | Повідомлення # 8
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Мануна, та чула ти про нього багато,( від мене).
а якшо ти зара натякаєш на мене то ......дивись .......... я до тебе в ночі прийду і позбудусь спермотоксикозу на довго!!!!!!!!!!...

biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D

Добавлено (28.12.2007, 14:35)
---------------------------------------------
Мануна, ой соррі, я подумав ти з мене гониш, а тепер ше раз перечитав............бляха, стидно як............... baka :baka: baka :baka: baka :baka:


всьо чотко
 
YoгуртДата: Ср, 30.01.2008, 15:04 | Повідомлення # 9
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
Секс - здорово.Шкіра стає така як в дитини. На собі перевірено.
Ну і мускулатура покращується.
Quote (kyzьma)
коли до неї готуватись то вона не настільки приємна як тоді коли ти до цього неготовий
100%

Але секс без почуттів аналогічний напевно мастурбації в туалеті...




Повідомлення відредагував Yoгурт - Ср, 30.01.2008, 15:05
 
kyzьmaДата: Ср, 30.01.2008, 15:12 | Повідомлення # 10
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Yoгурт)
Але секс без почуттів аналогічний напевно мастурбації в туалеті...

ага, мабуть... бо коли секс з коханою людиною то не просто секс, а процес в якому ми "кохаємось" а якшо десь так з кимось чуть не на ходу то просто потр*хались і всьо, кайфу від того небагато, так, просто позбавлення спермотоксикозу, і всьо...


всьо чотко
 
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Як часто треба займатися сексом, щоб бути здоровим???
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024