Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 19.04.2024, 12:11
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Куріння заспокоює чи просто звичка?
Куріння заспокоює чи просто звичка?
gL@veДата: Ср, 12.12.2007, 22:12 | Повідомлення # 11
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (SAGA)
вот кальян - це класно (особливо на молоці)

жаль, в нас немає такого смайла -
РЕСПЕКТ!!!!! thumb
я таке теж люблю...


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
КNoPkaДата: Ср, 12.12.2007, 22:22 | Повідомлення # 12
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
SAGA, раді інтереса, 1 раз попробувала це не є куріння, це лише інтерес.
Не зрозуміла чому там пертись, от і добре, в першу чергу для тебе добре.


все, що не смертельно, не проблема
 
gL@veДата: Ср, 12.12.2007, 23:05 | Повідомлення # 13
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
КNoPka,
і навіть не пробувала закурити? wink


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
КNoPkaДата: Чт, 13.12.2007, 00:49 | Повідомлення # 14
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
Ні gL@ve, не пробувала! smile
не заради принципу, а просто якось навіть не хочеться.


все, що не смертельно, не проблема
 
SAGAДата: Чт, 13.12.2007, 18:03 | Повідомлення # 15
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (КNoPka)
SAGA, раді інтереса, 1 раз попробувала це не є куріння, це лише інтерес.
Не зрозуміла чому там пертись, от і добре, в першу чергу для тебе добре.

ніхто крім мене не знає, що для мене добре\краще, а що ні - це раз, пробувала і інтерес був в років 12- це два, пертись можна від смаку\запаху хороших сигарет або від того образа, який вони доповнюють, або просто від того, що ти стоїш\сидиш\лежиш, куриш і тебе ніц не гребе в ці моменти, або просто від того що ти перестав (кинув) курити ...

а зараз я курю просто бо мені так хочеться, тим більш того ніхто не бачить, і мабуть не вірить і це мені на руку... але вот я сьогодні замислилась, що все ж таки мабуть не варто - народжу дитину буде їй як мені років 20, вот тоді можна курити і чо покрче спробувати ))) а так виходить фігня, бо своє здоров"я свідомо гроблю, но то мої проблеми а так ще майбутнього члена нашого суспільства в гроблю, а то просто нечесно.. так що кажись ще завтра і перестаю )))


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
NeformatДата: Нд, 16.12.2007, 00:40 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
курити то гробити не собі життя, а життя і нерви іншим

PERFICE TE
 
PerfectSinДата: Нд, 16.12.2007, 22:56 | Повідомлення # 17
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 227
Репутація: 6
Статус: Offline
Neformat, підтримую тебе повністю! бо не тому хто курить неприємно при поцілунку і не той, хто курить, дуситься від запаху цигарок від свого одягу! Курящі до того звикають. Дводилось "потусуватись"з сильно курящими хлопцями, то бєєє angry не можу сказати, що не зустрічалася би з хлопцем тільки через те, що він палить, це абсурд взагалі. Але все ж краще щоб не палив! Або нехай хоча би гумку жує після паління smile

Staring back from the mirrors, a face that you don't recognise... Placebo
 
kyzьmaДата: Пн, 24.12.2007, 13:25 | Повідомлення # 18
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
неа куріння це зле, сам курив, і нікому не радив би. бо ледве від цього відмахався.друг казав шо то залежність , но я з ним спорив, бо реально в мене то така фігова звичка, н.п. коли ідеш на пари то знаєш шо в кишені мають бути цигарки, і на автоматі купляв, а потім...мусиш зкурити непропадатиж 3-м гривням smile але тепер слава Богу вже майже 2 місяці некурю, і КУТО!!! чеснокажучи і на кишеню легше smile

всьо чотко
 
БендерДата: Ср, 02.01.2008, 03:18 | Повідомлення # 19
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
не хочу того фсього читати.. я не курю.. тобто звчики не маю.
куріння спочатку заспокоює, але потім, як тих хім речовин в організмі назбирується багато, людина стає тривожна ( хто пробував кинути курити знає) і тоді знов допомагає сигарета. але та тривога викликана саме ними.. вот.. трохи запутано написав, но всьотаки) спочатку сигарети заспокоюють, а потім самі викликають тривогу..


вот он йа
 
spinДата: Ср, 02.01.2008, 22:18 | Повідомлення # 20
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 44
Репутація: 4
Статус: Offline
Ціле життя думала що куріння - це зло. Що це таке зло, що гіршого зла і не може бути. А насправді... нічого такого НАДзлого в цьому нема. Не сперечаюсь що в деяких людей з"являється залежність, але кинути курити можна в будь-який момент!!!!! Це вже залежить від волі людини. Хто не курив, той нехай багато не говорить. Я курила приблизно 5 місяців, ніякої залежності в мене не було і нема. В курінні подобався тільки сам процес куріння і випускання диму, от і все... Від нормальних сигарет не смердів ні одяг, ні руки. Моя всім порада - якщо сумніваєтесь в тому що потім не зможете кинути, то краще не ризикуйте і не починайте. Без куріння можна прожити! І ви нічого надзвичайно кльового не втратите! Краще куріть кальян!
 
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Куріння заспокоює чи просто звичка?
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024