Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 20.04.2024, 07:27
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Куріння заспокоює чи просто звичка?
Куріння заспокоює чи просто звичка?
PerfectSinДата: Чт, 03.01.2008, 21:46 | Повідомлення # 21
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 227
Репутація: 6
Статус: Offline
*якщо сумніваєтесь в тому що потім не зможете кинути, то краще не ризикуйте і не починайте* - от тому я і не починаю! і не пробую, боюсь шо запре і тоді... капець мені wacko то буде вже надовго

Staring back from the mirrors, a face that you don't recognise... Placebo
 
TymbotvarokДата: Чт, 24.01.2008, 21:24 | Повідомлення # 22
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
уааа круте лайно, кому касяг? Я підсів на смокед шіт...

Тато грали - гімно мали і я граю - гімно маю!
Кто не работает - тот ест!
 
niJ{elДата: Сб, 26.01.2008, 10:38 | Повідомлення # 23
Старший юзер)
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 8
Статус: Offline
Курити гівно.Для мене коли я курив, речі ---- шо тіпа нерви заспокоює, подобається дим випускати, це всьо брехня щоб заспокоїти свою совість і виправдати себе...Якось людина мусить пояснити таку безглузду річ як викидати по 3 грн в день на гроблення свого здоровя. Куріння це ЗАЛЕЖНІСТЬ - психологічна на перших етапах і фізична, коли вже давно куриш.
Щоб кинути курити коли ти тільки почав, треба майже нічого - БАЖАННЯ та ставлення до цього не як до звички що заспокоює нерви а як до гівна яке тобі зовсім не потрібно....

Вже повністю не курю від свого ДН, вчора всетаки під пиво захотілося попускати дим і засмердіти писок...взяв сигаретку запалив подимів в горлянку пів сигарети, і попробував в легені затягнутися.....не получилося, пішло десь 1\4 затяжки дальше не зміг і не захотів...одразу після цього затушив і викинув бацилку...

 
kyzьmaДата: Сб, 26.01.2008, 12:35 | Повідомлення # 24
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
DFN, та я немав на увазі "тих пацанів", а просто хлопаків,які тут про шось спорять і тд...
gL@ve, в даному випадку, чи в будьякому з тих коли хлопаки спорять - непхайся, най самі рішають, і взагалі дівчина неповинна встрягати в хлопські розмови...вот так вот...


всьо чотко
 
МанунаДата: Нд, 27.01.2008, 00:50 | Повідомлення # 25
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (kyzьma)
чи в будьякому з тих коли хлопаки спорять - непхайся, най самі рішають, і взагалі дівчина неповинна встрягати в хлопські розмови...вот так вот...

і навпаки!!!!!


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
БендерДата: Пн, 28.01.2008, 14:13 | Повідомлення # 26
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
я тож любітєль курити на пянках.. але останнім часом вже не курю.. швидше пянію, і протівно, коли до головної болі і сушняка добавляється ше сморід цигарок)

-учитель, поведай мне истину..
-истину..? ходи зимой в двух штанах.
-а что нужно чтоб душа и тело бьіли в гармонии?
-запомни, ученик. если вьіпил, нужно закурить)

Добавлено (28.01.2008, 14:13)
---------------------------------------------
я тож за кальян cool


вот он йа

Повідомлення відредагував Бендер - Пн, 28.01.2008, 14:11
 
kyzьmaДата: Пн, 28.01.2008, 16:01 | Повідомлення # 27
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
оо, кальяни це кумедго.. правда багато разів не курив, ну так десь з десяток мош троха більше... класна штука, но троха дорого обходиться,вугілля дороге, табак тоже...а взагалі річ супер.

всьо чотко
 
IngwarДата: Ср, 30.01.2008, 02:11 | Повідомлення # 28
Старший юзер)
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 4
Статус: Offline
Куріння це просто погана звичка, а шоб заспокоїтись достатно просто задуматись і відкинути все непотрібне (з власного досвіду) Ну а якшо не виходить то є багато народних засобів зокрема таких як хміл (УВАГА(в невеликих дозах) тоже з власного досвіду biggrin )

Добавлено (30.01.2008, 02:11)
---------------------------------------------
*Хміль


Твоя шкіра - твоя уніформа, та твоя превілея
 
kyzьmaДата: Ср, 30.01.2008, 03:22 | Повідомлення # 29
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Ingwar, а шо з тим хмельом робити? курити?

нагадав прикол в тему....нам так коли ми ше малі були один дядя казав," ви такі шмарки шо вам ше гусячки курити, а ви дзигари з фільтром тіки..." так ми після того коли були гамнярами перестали бавитись тим г*мном, бо він нам втер шо цигарки роблять з гусячих как... biggrin :D biggrin


всьо чотко
 
YoгуртДата: Ср, 30.01.2008, 14:07 | Повідомлення # 30
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
Щодо теми...то куріння заспокоює!

 
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Куріння заспокоює чи просто звичка?
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024