Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Чт, 25.04.2024, 23:37
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Куріння заспокоює чи просто звичка?
Куріння заспокоює чи просто звичка?
YoгуртДата: Ср, 30.01.2008, 15:14 | Повідомлення # 41
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
дякую, ти мені теж подобаєшся))))))))))))

Нє ну якшо реально дивитись я би нехотів щоб моя дівчина курила, бо дівчині бридко.То саме що цілуватись з попельничкою,а хлопець інакше. Принамі я покуривши коли іду до пасії, стараюся хавати орбіт, або не курити!


 
kyzьmaДата: Ср, 30.01.2008, 15:15 | Повідомлення # 42
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Neformat, ну так, але тре розуміти курців, шо їм втікати Богзна куди шоб не курити передь людьми які непалять? нема ше такого закону, вот приймуть, затвердять тоді всьо буде норм, і для тебе і для курців...

всьо чотко
 
kyzьmaДата: Ср, 30.01.2008, 15:17 | Повідомлення # 43
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Yoгурт)
Нє ну якшо реально дивитись я би нехотів щоб моя дівчина курила, бо дівчині бридко.То саме що цілуватись з попельничкою,а хлопець інакше.

ну так, правильно..непам"ятаю правда хто таке сказав но факт: "від чоловіка повинно пахнути табаком та мужністю"...такшо робіть висновки..))


всьо чотко
 
DoomsayerДата: Ср, 30.01.2008, 15:41 | Повідомлення # 44
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
я коли цілююсь з дівчиною яка курить, думаю. оце її певно гидко так як мені. Всмислі не то шо ми погано двоє цілуємся, а я маю на увазі те шо сказав Йогурт
Quote
То саме що цілуватись з попельничкою

Але мені в принципі на те недуже, бо вона теж курить.
А коли з некурящою... то я орбіт жеру пачками і некурю.
Моя любима небуде курити і я теж.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер


Повідомлення відредагував Doomsayer - Ср, 30.01.2008, 15:42
 
БендерДата: Чт, 31.01.2008, 06:03 | Повідомлення # 45
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Neformat)
цілуватись з курягою БРИДКО!!!

я не курю cool


вот он йа
 
kyzьmaДата: Чт, 31.01.2008, 14:07 | Повідомлення # 46
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
бляха народ, прикиньте який в мене нині кайф був.....мене вигнали з пари і я вот вирішив вийти надвір..а там сніг, холодновате повітря...плєєр навушники і "інкунабула"....ех круто, а ше з тої злості вирішив дзигар в писок .....і курююююю, оце каааааайф.....пляха.....крутооо...

всьо чотко
 
YoгуртДата: Чт, 31.01.2008, 14:16 | Повідомлення # 47
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
Зимою куріння саме класне...зачьот

 
DoomsayerДата: Чт, 31.01.2008, 15:41 | Повідомлення # 48
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
ага. Літом в жару навіть і нехочеться круити. Ні.. хочеться але номожеш, бо жарко і сушить. А от зимою ціла купа диму зрота валить, прикольно. хоча літом в ночі теж прикольно покурити.

Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
kyzьmaДата: Чт, 31.01.2008, 15:57 | Повідомлення # 49
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Doomsayer, ага, особливо коли файний дощик, не хуже холодно, і в ікні сидиш і покурюєш, вот куто.....

всьо чотко
 
niJ{elДата: Пт, 01.02.2008, 14:59 | Повідомлення # 50
Старший юзер)
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (kyzьma)
Doomsayer, ага, особливо коли файний дощик, не хуже холодно, і в ікні сидиш і покурюєш, вот куто.....

Так це один позитивний момент цигарки.....це певна романтика...але дуже тяжко курити коли ти цього сам забажаєш....так це в тебе може получатися місяць-два, але те "коли ти хочеш" буде ставати все частіше і частіше, і рано чи пізно ти всеодно присядеш на регулярне куріння.Так можна не присісти і завжди коли хтось витягує цигарку навулиці, тебе починає гризти....а може то закурити...Я ненаведжу це відчуття, бути залежним від палочки з димом...
А вобше тікишо прийшла мисля....купити собі люльку, або кальян.....і балуватися, але цигарки для мене це гівно....

 
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Куріння заспокоює чи просто звичка?
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024