Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 26.04.2024, 01:55
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Балаканка » Культура » Навчання » шпаргалки (розробка, процес переписування,результат...)
шпаргалки
NeformatДата: Пт, 28.12.2007, 15:46 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
як ви списуєте? чи списуєте взагалі?
можливо є якісь креативні методи?
діліться досвідом wink


PERFICE TE
 
kyzьmaДата: Сб, 29.12.2007, 12:37 | Повідомлення # 2
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Neformat, самий креатив в тому, шоб сісти на першу парту, бо зазвичай викладачі тусуються між рядами, і на задніх партах, бо знають шо там напостой списують, а я в той момент, такий чемненький.....ліплю всьо шо маю в конспекті чи де.
або ше домовляємся з одногрупниками і пишим шпори на компі, дуже маленьким шрифтом(правда влом набирати)) і між собою ділимся. а в більшості випадків я просто читаю питання і починаю вигадувати своі приколи на відповід - і прикинь завжди канало, головне логічно мислити..)))) тьху-тьху шоб не вректи....))))


всьо чотко
 
КNoPkaДата: Сб, 29.12.2007, 19:49 | Повідомлення # 3
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
Завжди списувала...жодної контрольної, жодного екзамену не здала без шпор.
Зовсім не розумію людей які не вміють списувати (прикиньте, такі є, я таких зустрічала). biggrin
Головна порада - під час списування не метушитись і все буде гуд. happy


все, що не смертельно, не проблема
 
DoomsayerДата: Вт, 29.01.2008, 07:42 | Повідомлення # 4
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Креативний спосіб - дати там скількись гривень (залежить від значення того шо здаєш) і списуєш хоч з плаката якогось. Так теж було.

а ше дивлячись від ситуації. я взагалі біля дошки списував коли готувався відповідати (малював якусь там фігню на дошці). А було таке шо взагалі, наперерві написали відповіді на дошці а вчителька так і назмаітила. чи там початки кожного рядка якогось вірша. і розказували.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
Балаканка » Культура » Навчання » шпаргалки (розробка, процес переписування,результат...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024