Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Вт, 23.04.2024, 10:48
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Балаканка » Все про все » Балачка » Красива смерть (Альтернативні способи суїциду)
Красива смерть
gL@veДата: Вт, 15.01.2008, 01:08 | Повідомлення # 1
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Ну, банально ж помирати задушившись брудним шнурком чи утопитись (фє, лице такого синюшоного кольору тоді...).Помирати тре красиво...
Хоча смерть не завжди можна спланувати, спробувати можна)))
Ну, і звісно - Чи виправдовуєте ви суїцид? (наприклад, відомих людей)


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
МанунаДата: Вт, 15.01.2008, 01:15 | Повідомлення # 2
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
туйво..., щось я хтіла сказати...
а! не пишіть тут тіко " суїцид фєєє! я б ніколи!" іт.д. просто напишіть пару гарних варіантів
B)


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
NeformatДата: Вт, 15.01.2008, 01:15 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
хочу померти....але просто так, щоб проблем потім в рідних не було...щоб ніхто не плакав, і потім сказали: "хороша і добра людина була..."
не хочу, щоб було банально...з коханим за ручку...
а просто спокійно без горілки, пирогів, чорного одягу....хочу щоб була райдуга... мабуть все
ой ні....хочу щоб на похорони прийшли тільки ті, які захотіли попрощатись, а не ті, бо це обовязок....
все


PERFICE TE
 
МанунаДата: Вт, 15.01.2008, 01:20 | Повідомлення # 4
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
гг і я хочу тихо-мирно.., щоб потім нікого не звинувачували... так чпок і шию звернула наприклад biggrin поїхала десь в гори, типу покататись на лижах..., а тут бах і шия зломалась! так чисто випадково smile але то не на курорт тре їхати..., бо потім власників по судах затягають.... і тре лізти на вииииисоку і страшну, круту гору щоб 100% все поламати.., а не калікою стати...
вот так вот...


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
БендерДата: Вт, 15.01.2008, 01:40 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
угу, тре вміти гарно і достойно піти з життя.. ) я тож не хочу шоб за мною плакали.. після смерті тіла, душа знаходиться в ньому ше 3 дні (того є традиція тримати тіло в хаті) якшо рідні плачуть за помершим, душі стає якось не по собі) вона йде в кращий світ (чи шо там собі заслужила)) а тут всі кажуть вернись, вернись) егоїсти) ше десь в Пд Америці (чи мож в центральній) якийсь народ святкує похорони) покійного проносять по селі, всі з ним прощаються) потім спалюють.. мило)
хм, а як красиво померти?) можна піти оригінально, жутко, героїчно, з шиком) вот вам ссилка на перше і друге) над красивою смертю ше подумаю)
http://kleoclub.org/files/suicide.htm


вот он йа
 
gL@veДата: Вт, 15.01.2008, 01:43 | Повідомлення # 6
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Шєт, всі хочуть, щоб на його похорони прийли не через обов"язок, а через любов до тебе,коли ти ше був живий.
Но - так нє биваєт!
приходять бабці(чужі), шоб зацінити , хто в чому одягнутий, чий вінок круче, де, хто, як став, перхрестився і т.д.(була свідком). То їх хоббі)
Священики дивляться чи прально проводяться церемонії. Блін, кому тоді до церемонії????+ставлять тарифи (відповідно до чину упокійного) за похорони
Ше одні додумуються фоткати. Питання - Для кого фотки??? кому їх показувати потім?
А поминки...то взагалі видовище. Дехто до того хороший стає, шо мало не співає.
Як на то все дивитись родичам????
а кажуть наші християнські звичаї гуманні. Туфта.
Я хочу - 1-2 людини і букет білих лілій.А потім велику могильну плиту з написом , який я уже придумала(не - Вічная пам"ять...то банально, якщо не тупо))).


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
БендерДата: Вт, 15.01.2008, 01:50 | Повідомлення # 7
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
о, я придумав надпис на могилі)
"ай да Брега, ай да сукин сьін:)"

Добавлено (15.01.2008, 01:47)
---------------------------------------------
християнство то сама гуманна релігія! вона вчить любити уродів і жидів!
о, як будете святкувати день валентина, прочитайте чо його так назвали)

Добавлено (15.01.2008, 01:48)
---------------------------------------------
Славко Вокарчук на поминках так напився, шо виліз на стіл і почав співати "вставай, мила моя вставай"))

Добавлено (15.01.2008, 01:50)
---------------------------------------------
о, Карнеги писав: (майже дослівно))
якшо хочете взнати що ви за людина, подумайте, скільки людей прийде до вас на похорони)


вот он йа
 
gL@veДата: Вт, 15.01.2008, 01:51 | Повідомлення # 8
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Бендер,
напис-шик!
на чиїх похоронах пив Вокарчук?
то вже цікаво))))
до Карнегі - головне не кількість ,а -якість!)


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
БендерДата: Вт, 15.01.2008, 01:57 | Повідомлення # 9
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
про Славка то з квн)

вот он йа
 
МанунаДата: Вт, 15.01.2008, 01:58 | Повідомлення # 10
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (gL@ve)
приходять бабці(чужі), шоб зацінити , хто в чому одягнутий, чий вінок круче, де, хто, як став, перхрестився і т.д

biggrin biggrin biggrin
Quote (gL@ve)
Як на то все дивитись родичам????

і то правда! замість того щоб останні хвилини побути з тим, кого бльше не побачиш, або просто посидіти позгадівати все хороше, що було. вся рідня біга, метушиться. жінки-готують жратво, щоб потім всі гості прийшли і нажерлись! та й готувати тре що подорожче, покрасивіше, щоб потім бабки на лавках не дуже паплюжили... чоловіки ж бігають по магазинах, скупляють продукти на те все.... а гості дарагіє тки обговорюють віночки..., а полу живі трупи балакають :" о! файне покривало! тре й собі таке буде прикупитит" biggrin
але то ми від теми відхиляємся...., то вже потім буде! а перше тре гарно вмерти, а потім вже бабки будуть
cool cool


Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
Балаканка » Все про все » Балачка » Красива смерть (Альтернативні способи суїциду)
  • Страница 1 из 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024