Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 26.04.2024, 01:34
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Балаканка » Різне » Відпочинок » рибалка!!!! (я люблю порибалити, хто ше?)
рибалка!!!!
DFNДата: Пт, 01.02.2008, 21:18 | Повідомлення # 11
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 292
Репутація: 5
Статус: Offline
Не дуже люблю рибалку, тре довго чекати...і рибу взагалі не люблю

Бог і Україна
 
cherry4Дата: Пт, 01.02.2008, 23:13 | Повідомлення # 12
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (kyzьma)
загрожує вимиранню виду!!

surprised surprised дякую,шо попередив,а то б я отак всю рибу винищила,надіюсь,шо це всьо не зайшло надто далеко))))))))))))


:))))))))))))))))))))))))
 
kyzьmaДата: Нд, 02.03.2008, 18:53 | Повідомлення # 13
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
вот прийшла весна і я чую шо приїхавши якось в село мене обов"язково потягне на річку обо на якийсь ставочок....ех рибалка...просто я трохи природжений рибак-екстремал...бо стави в нас майже всі орендовані, а ті шо неа, так там риба така як палець, навіть нема бажання ловити..так вот ввечері, коли охоронці п"яні, ми з брателом берем вудочки і вйо втіхаря в камиші, або ше кудась на лови....реально кумедно...а головне шо коли на зміні охрани знакомі працюють так в той день ніфіга нормально не клює..вот западляк...а коли чужі охранніки так невстигаєш нормально закинути, як вжде є коропчик..кльово так...
но то незавжди так, просто коли хочеться нормального улову і екстріму( побіги від сторожів, бо вони с*ки палять стволами на резинових пулях, от уроди...)
а так переважно на річці з друзяками, пивком, но без дєвок, бо вони відволікають...і головне без водяри, бо тоді яка там риба може бути))) ну хіба трохи пивка..но і від пивка може добре гребти ..вот випадок : поїхали ми в Плотичу з штемпом на рибу і просиділи троха так і ніц толком незловивши..і вирішили погнати за пивком..ну взяли небагато всього по літрі на прило..так гарно, вонце світить..річка...і ми випивши плящину на писок почали гарно бачити поплавки..потім ше по пів так ващє зашибісь..поплавки так кльово гойдаються, завжди клює ГГ но потім позалізали купатись і троха попустило, вода холодна троха була...але віддихнули супер, а тих пару десятків йоржів викинув в унітаз, бо вони в сумці запарились оскіьки ми дуже довго добирались додому..провтик автобуса ГГ...


всьо чотко
 
кУльчикДата: Вт, 04.03.2008, 22:10 | Повідомлення # 14
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 4
Статус: Offline
Я ЛЮБЛЮ РИБАЛИТИ,ОСОБЛИВО КОЛИ ЗІ МНОЮ МІЙ БРАТИК .... smile

BOO!!! :))
 
kyzьmaДата: Вт, 04.03.2008, 23:43 | Повідомлення # 15
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (кУльчик)
Я ЛЮБЛЮ РИБАЛИТИ,ОСОБЛИВО КОЛИ ЗІ МНОЮ МІЙ БРАТИК ....

ага, то ше хто з ким..не я з тобою, а ти зо мною )).. і прикинь тее беває шо їй просто фортить і вона ловить більшу рибу ніж я..правда по кількості меньше, но ..обідно деколи, ше коли ходить і вихваляється...))


всьо чотко
 
кУльчикДата: Ср, 05.03.2008, 13:58 | Повідомлення # 16
Чайничок
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 4
Статус: Offline
kyzьma, така я в тебе сестричка smile

BOO!!! :))
 
wlodkoДата: Пн, 24.03.2008, 19:03 | Повідомлення # 17
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Ооо, раніше я частенько ходив... Ото було приколів:) Тепер як є нагода і компанія. Але вже не те.. щось не ловиться... Зате весело. cool

@_0
 
Балаканка » Різне » Відпочинок » рибалка!!!! (я люблю порибалити, хто ше?)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024