Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 27.04.2024, 01:06
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Балаканка » Все про все » Проблеми сучасності » Попрошайки(бомжі) (про них....чуть)
Попрошайки(бомжі)
DoomsayerДата: Нд, 17.02.2008, 03:14 | Повідомлення # 21
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Цигани це досить цікава форма народу, вони здорові і можуть прауювати але чогось вони всерівно ходять і займаються тим, що ми привикли бачити. ЧОМУ??
Чому вони навіть працюючи десь вже всерівно повертаються туди в ліс. вті палатки?
Знаю, бо в Білій вони навіть помагали людям садити картоплю, копати, і ше якісь там важкі роботи але всерівно шось їх тягне дальше жити в такому лайні як вони живуть.
Чув шо вних там якась своя система і навіть головний якийсь там є, то він взагалі живе в такому будинку великому з всіма привілегіями і катається там на ролс ройсі.
Спецефічні люди і дуже якісь моторошні.
Або взяти циган які кочують наприклад по Англії і ті шо тут внас. то ті перші впринципі краще облаштовані.....але в принципі яка держава такі і в ній цигани.
А бомжі то теж такі люди які живуть в злиднях, але то вже є тіпа наші. то вних такий спосіб існування. Їм тяжко жити але жаль вмирати тож так і живуть на рівні існування.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер


Повідомлення відредагував Doomsayer - Нд, 17.02.2008, 03:18
 
DjuiceДата: Вт, 19.02.2008, 12:40 | Повідомлення # 22
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Цигани- таракани, їх потрібно винищувати, вивозити, бротись всіма можливими методами як з паразитом нації який причипився і існує завдяки її благополучччя, нічого при тому не докладаючи від себе.

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
kyzьmaДата: Нд, 24.02.2008, 14:15 | Повідомлення # 23
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
вот недавно переслухав сектора так і нагадалось...
вот н/п
Я копаюсь на помойках, как червяк,
С детства жизнь моя наперекосяк,
Канализационный люк - моя дверь,
Но я счастлив, по-своему, поверь.

такшо всі ті папрашайки довольні тим шо вони так живуть(чи існують, но то ми так думаєм)...а щодо циганів так це реально прищ на сраці нації...бомжі то просто люди в яких так сі склало жеттє, а ті паразити то їх просто тра вивозити з а кордон-до москалів)), бо нам тут ітак хватає луюдей які нехочуть ніц робити, а получати за то якісь рубаси...короч, мочіть циганів...))


всьо чотко
 
БендерДата: Сб, 08.03.2008, 03:20 | Повідомлення # 24
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
ненавижу, блядь, цыган (с)

вот он йа
 
wiedzminДата: Пн, 24.03.2008, 20:59 | Повідомлення # 25
Крутий
Група: Особливі
Повідомлень: 238
Репутація: 3
Статус: Offline
Світ поділений по прямій розподілення Гауса. Тобто є 10 відсотків, які рухають прогрес, 80 звичайні люди, 10 - бомжі і бич. І деяким бомжам давай гроші, давай усе, але вони повернуться до колишнього життя, бо воно їм подобається чи типу того

They can't stop us
lett'em try
for HEAVY METAL
we will die
 
Балаканка » Все про все » Проблеми сучасності » Попрошайки(бомжі) (про них....чуть)
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024