Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 29.03.2024, 12:03
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Балаканка » Все про все » Проблеми сучасності » Україна і Євросоюз
Україна і Євросоюз
NeformatДата: Ср, 24.10.2007, 01:58 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Реальність чи казка?

PERFICE TE
 
gL@veДата: Нд, 04.11.2007, 04:03 | Повідомлення # 2
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
ну, чому ж казка?
До 2013 року я думаю ми там будем, правда це ще залежить від нового прем"єр- міністра


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Нд, 04.11.2007, 04:04
 
adylДата: Вт, 06.11.2007, 00:26 | Повідомлення # 3
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
я також думаю, що це реальність, адже це дасть нам можливість самостійно існувати ( я маю на увазі не так сильно залежати від москви, особливо в газовому плані). але не потрібно забувати про ціни, там вони вищі, ніж в нас, не говорячи про значну відмінність в заробітній платі. тож будем надіятись на краще, адже надія вмирає останньою!!!!!!!!!!!!!

Не достатньо багато багажу, що пуститися в дорогу життя. Достатьо просто любити...
 
IgorisiusДата: Вт, 13.11.2007, 17:33 | Повідомлення # 4
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Україні треба не ганятись за примарними вигодами Європи чи Росії, а будувати свій дім.
 
NeformatДата: Ср, 14.11.2007, 17:23 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Igorisius)
Україні треба не ганятись за примарними вигодами Європи чи Росії, а будувати свій дім.

як його будувати????є пропозиції?


PERFICE TE
 
IgorisiusДата: Пт, 16.11.2007, 16:00 | Повідомлення # 6
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Є

В нас першочергова проблема- гризня різних кланів, що більшість людей бачить у боротьбі політичних партій. Робиться все дуже просто: створюються прозорі правила гри для всіх, бо основна мета боротьби- дорватися до грошей. А тупа психологія лідерів нації полягає у тому, щоб все і зразу. Припустимо два клани: київський і донецький заробляють в рік 10 і 12 мільярдів відповідно. Якщо хтось перемагає, то забирає частку опонента. В цьому суть економічних і політичних негараздів. Їм треба укласти угоду(закон, мабуть) про правила гри і кожен буде заробляти свої 10 і 12 мільярдів, але економіка буде виведена з тіні, будуть податки, бо бізнесмен не буде боятися, що завтра хтось забере в нього завод чи ще щось. Тоді бізнесу стане нецікава політика і все буде ок.

Якщо вони того не доженуть, то переворот і кривава революція...

 
DjuiceДата: Нд, 18.11.2007, 21:55 | Повідомлення # 7
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
а конкретніше можна???? а то дуже багато людей розсуджують, що потрібно зробити те, те і ще ось це, а яким чином та методами всі замовчують, надіюсь ти не такий і викладеш нам конкретні законопроекти без "ллитя водички"

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
IgorisiusДата: Пн, 19.11.2007, 17:21 | Повідомлення # 8
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Djuice, я не професійний законотворець, але спробую.
Для прикладу, закон про те, що людина з прибутком бульше 1 000 000 грн. не допускається до політики.
Закон про відміну будь-яких оподаткувань молодих підприємств на 5 років, а також зняття податків з укр.музики, книги і кіно.
Закон про жорстке прийняття громадянства України з екзаменом укр. мови і історії.
Закон, чи це мабуть таємний договір, про вже згадувані мною прозорі правила гри. Я не знаю поки що як це юридично оформити, але 100%, що можливо.
Хто має пропозиції, то давайте
 
DjuiceДата: Нд, 10.02.2008, 15:21 | Повідомлення # 9
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Щось всі забули про цю тему, а в нас вже і премєр новий і в СОТ майже взяли і в НАТО нам раді, ади скоро в євросоюз таки вступим.....

Quote (Igorisius)
Закон про відміну будь-яких оподаткувань молодих підприємств на 5 років

А це дурний закон, тому що п-тва будуть існувати 3-4 роки, потім штучнго банкрутувати, і створюватись нові.... wacko


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
DoomsayerДата: Нд, 17.02.2008, 02:34 | Повідомлення # 10
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Кажуть шо Евросоюз не загорами але то нетак, він загорами (Карпатами), а ше кажуть після проведення Євро 2012 Україна точно вступить в Євро, але нефакт шо він взагалі відбудеться в нас, шо його незабируть від нас з поляками. Хоча останні ше менш готові до нього і там ше повільніше проходить зараз підготовка. Але я думаю вони наверстають дуже скоро і пережинуть нас в підготовці, вони в в ЄС і наймуть там своїх західних друзів які їм швидко замутять а нам самим дуже важко буде шось зробити бо кожен буде красти як хтіти. Чув шо Дніпропетровську потрібно 5 міліатдів гривень тільки щоб побудувати обїздну (дивно шо в них її ше нема) і там якийсь тунель і міст. це обовязкова вимога до Євро. і де вони возьмуть такі гроші і хто їм такий великий кредит ризикне дати. Тож вже самого Суркіса беруться сумніви шо шось вдастся.
Я що ми підготовимся як і має бути по всіх стандартнах (Євро) то нас там будуть чекати а якщо нічого невдасться то ше нескоро ми там будем в тій Єврожопі.
А на рахунок дорогого газу то вних і там зарплата відповідна, але нубуде сумнівів шо ше буде дороще бо запаси газу вичерпуються і постійно буде дорожче. Прийдеться переходити на біопаливо.
А от Лукашенко спалює лайно і має газ, внас теж його багато можем теж палити.
І село тод буде розвинутіше.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
Балаканка » Все про все » Проблеми сучасності » Україна і Євросоюз
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024