Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Чт, 18.04.2024, 15:22
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Балаканка » Все про все » Проблеми сучасності » Глобальне потепління
Глобальне потепління
gL@veДата: Вт, 04.12.2007, 19:34 | Повідомлення # 11
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Боже, то ж виходить , що в 70 я буду засмаглою бабуньою???
surprised surprised surprised
ото сміха...
нє, мені тре швидше! biggrin


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
DoomsayerДата: Нд, 17.02.2008, 02:14 | Повідомлення # 12
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
кожного року середня температура піднімається правда непамятаю на скільки але піднімається то факт. А коли підніметь ся так шо почануть топитись льодовоки і будуть охолоджувати теплі течії (окенні) і тоді стане зимно шо то торба. і зразу замерзнуть на зад людовики і значно побільшають.
А ше закінчиться нафта,
А ше до нас наближаться астероїд розміром 800м. і як що пронесе то він невріжеться 21 червіня 2008 року але якщо на нього подіє наше Земне тяжіння то він повернется 2012 року і точно рознесе все кєбеням.
А удар такого астероїда в Землю розціюнють шо буде жосткий і змінить там якось ті полюси і людства виживе приблизно 98 процентів і вони будуть знову народжувати і полодитись і станеться нова цивілізація яка буде ше недовго існувати а десь до 3000 з гаком років. там ше якогось мають впхати третю світову війну. Ось таке то воно ті всякі штуки.
А ше коженого року збільшуються запуски всяких там ракет і наш озоновий шаро вже схоже на озонове решето, тож ультрафіолетові промння напряму попадають з сонця на землю не фільтруючись тож це теж нездорово.
А ще читав шо азіатські країни (Корея мабуть) нападе на всі решта і зробиться правлячою країною і могутньою, величною в світі і будуть всіх тримати під тиском і пресувати. а потім афреканці збунтуються і будуть всім надирати зади і тим жовтожопим.
Тай така бадяга...


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
wiedzminДата: Пн, 24.03.2008, 21:02 | Повідомлення # 13
Крутий
Група: Особливі
Повідомлень: 238
Репутація: 3
Статус: Offline
Doomsayer, в 2032 році натдумку багтьох астрономів, астероїд у формі носа теж вріжеться в землю. Скільки вже їх може врізатись? майже не кожного року про це гудуть. А зміна температури, то фігня довгий період то були зледенніння, то потепління. Ми помрем не від потепління це точно

They can't stop us
lett'em try
for HEAVY METAL
we will die
 
Балаканка » Все про все » Проблеми сучасності » Глобальне потепління
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024