Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 29.03.2024, 04:29
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Балаканка » Все про все » Кохання і дружба » Кохання немає статі...
Кохання немає статі...
НакихаямиДата: Чт, 01.11.2007, 12:17 | Повідомлення # 1
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 2
Статус: Offline
Кохання буває різне.Геї,лесбійки,бісексуали існували завжди.З часом змінюється не суспільство а лише саме його сприйняття цих людей.Мені цікаво що думаєте з цього приводу ви .

Щодо мене,то я сама-лесбійка у комінауті(тобто не приховую цьго).


Hane ga nari.Naze...
 
NeformatДата: Чт, 01.11.2007, 12:19 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Я за кохання!!!Воно немає меж.....

PERFICE TE
 
SAGAДата: Чт, 01.11.2007, 12:43 | Повідомлення # 3
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
мені в принципі "фіолетово" хто кого кохає... головне що б нікому не мішали + менше вимахувались (не розумію тих мітингів, карнавалів і т.д. під прапором колірк райдуги)... є одностатева любов- то є, немає- то немає...

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
НакихаямиДата: Чт, 01.11.2007, 12:48 | Повідомлення # 4
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 2
Статус: Offline
Хм...менше вимахувались...якби не ты мітинги ми не мали би і тих прав що маємо зараз.Тим більше що до натуралів ми не ліземо ніколи,а вони до нас...нажаль намагаються і нерідко(((

Hane ga nari.Naze...
 
SAGAДата: Чт, 01.11.2007, 20:34 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Накихаями, я теж проти того, щоб натурали лізли до гомо, але ці всі демонстрації більше спрямовані не на те, щоб отримати якісь права, а на те, що б показати "а ми вот такі вичурні!(ідеальні, обрані)"... тим більше, на жаль, але гомо входить в моду(гомо може і назбирається відсотків 10, включаючи чоловічу і жіночу одностатеву любов, а во-о-о-плів, таке відчуття що їх 50% всього населення).

Гомосексуалізм поділяється на 2 типа (з наук.точки зору)- інверсійний і церебральний, перший пов"язаний з відхиленням від норми гормонального фону, тобто людина якщо овна ч статті має будову тіла ближчу до жіночої(+поведінка), і навпаки. Церебральний - будова тіла і поведінка адекватні для своєї статті, але на якомусь етапі розвитку з"являється тяга до осіб своє статті, це викликано неправильним сексуальним розвитком індивіда (мас.медіа, умови навчання, можливість розмов на цю тему з батьками тощо, бажання бути "не таким, як всі", модним тощо)...

Я підтримую перший варіант гомосексуалізму (проти природи не попреш, якщо ген, який за це відповідає є, товід цього нікуда не дітись), в другому випадку це може виправити психолог чи психотерапевнт, чи навіть сама людина...

А треба відстояти свої прва чи вибороти їх, то є ж клуби, союзи спеціально для цих справ... Кохають дівчина дівчину чи хлопець хлопця, хай кохають і живуть разом, але просто не треба з цього робити проблему і кричанти на весь світ "я-гомосексуаілст!", це твій вибір (якщо говоримо про невродженний гомосексуалізм), вот ти і живеш так я ти хочеш...

Єдине я проти того, що б одностатеві сім"ї мали дітей, тому що дитина травмується (всіх тато і мама, а в неї або мами 2 або тата 2)-раз, я сумніваюсь,що дитина в такій сім"ї зможе бути гетеро - два, тим більше природою заложено, що одностаттеві пари не можуть мати дітей - це три...

це моя думка стосовно гомосексуалізму cool


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
DjuiceДата: Чт, 01.11.2007, 21:33 | Повідомлення # 6
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Звертаюсь до всіх лесбі і підерів, взагальному я говорю більш радикально і жорстоко, але так як це сайт однієї культурної дівчини, не буду псувати амосферу ведмежат із сердечками, скажу наступне.
Підери і лесбі, ви народились на планеті де існують не тільки закони демократів-квіточка, а також природні і Божі закони, Бог створив людей щоб вони розмножались між собою і творили хороші діла на цій землі, діла творити в нас вже майже зовсім не получається, а тепер з приходом різних незрозумілих людей, щей і розмножуються не по законах Божих, а Бог хотів щоб ми займались сексом виключно для продовження роду і виключно з протилежною істотою, але я думаю що скоріше ні один підер в церкву не ходить, то йому і на ці закони насрати.
Але тоді подивись на неньку природу, ти десь бачив (-ла) Левів підерасів? Ворон лесбіянок? Всі паруються з протилежною статю, і живуть нормально....от тільки ці лисі двоногі істоти завжди пруть проти природи, і що получаєм в замін? Цунамі, вулкани і т.д і т.п, правда вулкани не звязані з педерастією, але я просто навожу приклади, і думаю розумні люди вловлять хід моїх думок.


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
gL@veДата: Чт, 01.11.2007, 23:48 | Повідомлення # 7
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Djuice,
як би там не було,но я підтримую тебе на всі 100%
Respect man!!!
Скажи ше яку музику ти слухаєш?


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Чт, 01.11.2007, 23:49
 
SAGAДата: Пт, 02.11.2007, 11:35 | Повідомлення # 8
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Djuice)
Але тоді подивись на неньку природу, ти десь бачив (-ла) Левів підерасів? Ворон лесбіянок?
- а в собак ти не помічав прояву гомосексуалізму, серед самців як прояв домінантності? взагалі неварто рівняти тварин з людьми, тому що і сексом ради задоволення займаються лиша люди і дельфінибільше ніхто, а деяким особам, які живуть кланами, стаями, взагалі до розмноження не допускаються... ("не плутай тепле з м"яким cool " ... Природа сама виправляє свої помилки - "голубі" ж не розмножуються (дітей немають), відповідно і те, що спричиняє гомосексуалізм немає продовження... інша справа "панти" тіп "я-гомо!"- це точно фігня! і з цим треба боротись )


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
gL@veДата: Нд, 04.11.2007, 03:58 | Повідомлення # 9
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
SAGA,
Боже, то виявляється є ше й в природі голубі тварюки???
Млін ,я думала хоч там все гут....


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
SAGAДата: Нд, 04.11.2007, 14:26 | Повідомлення # 10
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
вони не гомосексуаісти, їх не "тяне" на представників своєї статті, вони не отримують від того задоволення, і просто так вони не займаються "гомо"сексом (як люди), це лише демонстрація "хто главний"... cool

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
Балаканка » Все про все » Кохання і дружба » Кохання немає статі...
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024