Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 03.05.2024, 23:46
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Куріння заспокоює чи просто звичка?
Куріння заспокоює чи просто звичка?
DoomsayerДата: Ср, 30.01.2008, 14:11 | Повідомлення # 31
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Колись народився, колись і помреш.
У пошукаї щастя життя проведеш.
Але не сумуй, бо твій шлях нелегкий
Скоротять вино, цигарки і жінки.

Куріння то заспокоюча звичка. От коли довго десь непокурити - то так хочеться курити шо то торба, вуха крутить. Потім закурюєш і класно. Коли я лишаюсь без цигарок десь шо їх неможна ніде дістати то в мене паніка зразу бере. Я колись кинув курити через здоров"я але всерівно носив цигарки провсяк випадок. Потім всеж таке почав знову. І курити то шкідливо взагалі. Для здоровя. Я ото вичитав що одна апельсина заміняє одну цигарку. То тре ше 20 апельсинів купляти і пачку цигарок. Або цигарка забирає 15 хв життя в старості. Якраз коли ти станиш старим пердуном від якого відвернуться твої внуки і діти, бо ти нецікавий вже дідьо, you DIE!!!!
А шоб некурили люди то треба зменшити рекламу до мінімуму і в фільмках крутих непоказувати там Брюса Вілліся який курить, бо діти бачать шо Брюс Вілліс крутий і курить тож вони теж будуть курити бо хочуть бути як Брюс Галтер. Взявби Брюс замість цигарки чупачупса покурив.(подрібнив і забив в косяк чупачупса) верніше посмоктав би чупачупса. Прикиньте яшоб тоді би дівчата робили заміть того шо вони зараз покурюють поки батьки небачать.
Ше заборонити курити в громадських місцях. Штарф 51 гривня. і людей які б контрулювали це. (некурящих бажано)
А шо в Нідерландах дозволено навіть Траву курити. Правда у відведених місцях але всерівно до чого вони дійшли. Життя лайно, трава то ілюзія, любіть Голандію то дім розпусти і хорошого безтурботного і короткого життя.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
КNoPkaДата: Ср, 30.01.2008, 14:29 | Повідомлення # 32
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
Ото брєд, куріння заспокоює, гага.
Я он не курю і ніби нормально, весела, biggrin спкійна. cool
Підтримую PerfectSin, happy якщо потім тобі щоб заспокаїтись тре буде закурити, то краще і не починай.


все, що не смертельно, не проблема
 
YoгуртДата: Ср, 30.01.2008, 14:34 | Повідомлення # 33
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
В тому біда, що ви не можете відчутти того кайфу що ми ті що курим, а ті казочки а-ля "а вон я курила(в) пару разів і мене нічого не заспокоює, і який понт травитися?" це якраз є це нерозуміння справжнього.Чому коли випиваю пива хочеться курити?Чому коли випиваю горілки хочу курити? Бо тут є свої плюси які мене притягують до того.
Некурящому судити про куріння - це то саме що глухому розказувати анегдоти!


 
КNoPkaДата: Ср, 30.01.2008, 14:37 | Повідомлення # 34
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
Yoгурт, в глухого теж є почуття гумору.

все, що не смертельно, не проблема
 
YoгуртДата: Ср, 30.01.2008, 14:39 | Повідомлення # 35
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin - цікаво яке після прослуховування анегдоту?

 
КNoPkaДата: Ср, 30.01.2008, 14:44 | Повідомлення # 36
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
Yoгурт, по твоєму людина яка не курить, навіть не має розуміння що таке життя, спокій, гармонія і тд. З такого анігдоту точно глухий ржав би б biggrin
Куріння це штучний настрій, а ти от попробуй порадіти бо на вулиці дощ, чи ще щось типу того.


все, що не смертельно, не проблема
 
kyzьmaДата: Ср, 30.01.2008, 14:51 | Повідомлення # 37
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
реально Yoгурт, троха правий, некурящому важко зрозуміти курця, бо весь кайф в тому шо коли ти некурив з пару годин і потім з пивком сядеш , цигарка в зубах...вот кайф...правде вредний холєра, но кайф, і нема чого спорити, всьо шо в кайф- то майже всьо шкідливе....

всьо чотко
 
DoomsayerДата: Ср, 30.01.2008, 14:52 | Повідомлення # 38
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
КNoPka, Можна порадіти. Шо всі радіють коли дощ навулиці.... ну невсі але я наприклад люблю осінній дощ. коли все мокре і цілий день або вже 3 дні падає дощ. то прикольно. Це мені нагадує які ми нікчемні і від того хочеться курити. Куриво-це так звана таблетка проти нервів. Таблетки тоже штучні. От тебе болить голова ти береш і пєш таблетку. А є такі люди шо пють таблеток багато вдень. Шось чуть і вже таблетка. то теж є шкідливо. От я взагалі навживаю таблеток (практично) ну дуже рідко. Ото коли грипа і то колд флю або фервекс. але мало.

Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
YoгуртДата: Ср, 30.01.2008, 14:57 | Повідомлення # 39
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (КNoPka)
а ти от попробуй порадіти бо на вулиці дощ

Я ненавиджу дощ тому мені нема чого радіти...
Коли я курю на одинці вечером на криші чи на коридорі, я в нірвані.
Коли я курю попиваючи пивко з друзями, я рослабляюся...бо мені це подобається. мені подобається цей стан коли я курю, коли воно знімає з мене те, що лишнє є в моїй голові. Рано чи пізно вмирати прийдеться, але помирати від того що мене напрягає світ, що мене оточують проблеми чи ше якась хандра - тупо.
Quote (КNoPka)
по твоєму людина яка не курить, навіть не має розуміння що таке життя, спокій, гармонія і тд.

Мені з тебе смішно...таке враження що я говорю з 13 літньою дівчинкою, яка немає уявлення що таке світ, життя, гармонія.




Повідомлення відредагував Yoгурт - Ср, 30.01.2008, 14:59
 
NeformatДата: Ср, 30.01.2008, 15:08 | Повідомлення # 40
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
хм.............неповажаю тих, хто курить при некурящих...гробить життя і їм!!!!!! цілуватись з курягою БРИДКО!!! wacko

PERFICE TE
 
Балаканка » Все про все » Здоров`я і краса » Куріння заспокоює чи просто звичка?
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024