Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Нд, 28.04.2024, 23:00
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Балаканка » Все про все » Кохання і дружба » К@)(@ння на відстані
К@)(@ння на відстані
МаргаритаДата: Нд, 24.02.2008, 00:41 | Повідомлення # 21
Зелений
Група: Друзі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
В мене теж була така ситуація "Кохання на відстані". 2 роки таких відносин. навіть не знаю куди їх віднести - чи це даремна трата часу, сил і енергії, чи все таки час, коли я чекала кожної зустрічі з нетерпінням і насолоджувалась кожною хвилиною проведеною разом...
напевно і те і друге.....це як дві сторони медалі....


Гірше не шукати, ніж не знайти
 
kyzьmaДата: Нд, 24.02.2008, 03:01 | Повідомлення # 22
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
ненаю, хренове то діло(сорі за вираження, но так воно і є)...ну на таке...ліпше коли всьо разом і тд...кожен десь гуляти, спати,гуляти, спати і тд...ну то так в загальному сказано..мало лі шо ше можна придумати))

всьо чотко
 
wiedzminДата: Нд, 30.03.2008, 00:55 | Повідомлення # 23
Крутий
Група: Особливі
Повідомлень: 238
Репутація: 3
Статус: Offline
Маргарита, так, ті відчуття супер. Хочеться через довгий проміжок часу відчути в обіймах кохану, відчути її подих, доторк, ніжність. Але коли все це болісно закінчується, то повіситись хочеться. От тільки й думаєш, а нафіга пішло стільки часу, нервів? Після всього я переконався, що не було кохання, по крайній мірі до мене, тіки гра. Жорстока, безсердечна гра, яка доводила до суїциду.

They can't stop us
lett'em try
for HEAVY METAL
we will die
 
МаргаритаДата: Пн, 05.05.2008, 20:38 | Повідомлення # 24
Зелений
Група: Друзі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
wiedzmin, я тебе розмію. правда до суїциду в мене не доходило! і тобі не бажаю!!!! таке почуття як кохання- світле, чисте, неповторне, ні в якому разі не повинно приводити до такий жахливих думок!!!! просто треба насолоджуватися тими спогадами, які залишилися і дякувати ій людині за чудові моменти життя. а не думати про те, що у вас щось не вийшло - таке буває досить часто.

Гірше не шукати, ніж не знайти
 
Балаканка » Все про все » Кохання і дружба » К@)(@ння на відстані
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024