Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 26.04.2024, 23:09
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Балаканка » Все про все » Політика » націоналізм чи глобалізм? ("чистота" нації: за і проти)
націоналізм чи глобалізм?
SAGAДата: Пн, 29.10.2007, 21:04 | Повідомлення # 1
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Наша держава є досить молодою - час "совкового" світогляду пройшов (чи майже пройшов), Україна вже самостіна держава, яка прагне до ринкової економіки, демократії, інтеграції. Але до останьої не тільки політично, економічно, соціально і т.д., але ще й культурно...
Чи варто Україні входити в об"єднання? Чи, можливо, все ж таки краще залишитись самобутньою і "чистою" (якщо так можна виразитися) націєїю? Хто вирішує питання перебування українців за кордоном та іноземців на території України? Як ви ставитеся до міжнаціональних шлюбів?

P.S. Не будь байдужим! Це твоя країна, яким би боком вона до тебе не повернулась ...

Повідомлення відредагував SAGA - Пт, 02.11.2007, 23:08
 
DjuiceДата: Ср, 31.10.2007, 01:31 | Повідомлення # 2
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Батько Бандера знов до нас прийде
і за Україну в бій нас поведе...


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
gL@veДата: Ср, 31.10.2007, 02:07 | Повідомлення # 3
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
То так, як вірити в те, що на землю знову прийде Христос!

Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Ср, 31.10.2007, 02:07
 
SAGAДата: Ср, 31.10.2007, 09:59 | Повідомлення # 4
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Djuice, "в бій" проти кого?

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
DjuiceДата: Ср, 31.10.2007, 21:44 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Проти всіх ворогів Української нації, а нарахунок того що вірити в прихід Бандери нерентабельно, то це лише крилата фраза, яка розуміє під собою прихід лідера із бандерівським настроєм, і він поведе націю в бій за процвітання та існування.....

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
SAGAДата: Чт, 01.11.2007, 11:05 | Повідомлення # 6
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Але якщо ми хочемо підняти Україну до високо рівня культури, економіки, нац.свідомості, то невже це можна зробити через силу, репресії, і т.д.?

чисто моя суб"єктивна думка, піднятись може тільки країна, кожен в який буде думати не тільки за себе, а ще й затих хто поруч з ним (хоча б трішечки), і коли будуть створювати стратегію розвитку (а не сьогодні робимо одне , завтра протилежне, після завтра інше- результат 0-ий), і плюс у владі мають бути ті, хто має достатньо коштів на банківському рахунку чи рахунках (тоді в першу чергу людина\люди зможуть створити стабільність), майже всі (а може і всі) президенти США приходили до влади з певним статком, як бачимо в США довший час була найкраща економіка (але до цього ті, люди в кладали свої фінанси в державні справи)...

Повертаючись до теми націоналізм і інтернаціоналізм, то я думаю, що міжнац. шлюби забороняти не слід, якщо "встати з колін" то кількість тих хто виходить за іноземців різко зкоротиться (за рахунок шлюбів по розрахунку), але це явище все ж таки залишиться - кохання не вибирає націю чи ще щось, а обирає людину... Єдине, якщо говорити про сьогодення, то просто необхідно знати мову, традиції, културу, бажанно також закони і права (хоча б ті, які пов"язані з сімейним статусом) тої держави, з представником якої збираємось єднати своє життя....

Питання виїзду за кордон з метою заробітку наших громадян теж відпаде-"навіщо кудись їхати,якщо і тут можна заробити?!"(за умови якщо віднімаємео наш рівеньрозвитку). Якщо говорти про це явище як про загальноукраїнське, то я думає необхідно знати все те шо і для одруження+вид і умови роботи (стосовно працевлаштування, то дуже прикро, що українці виконують там переважно чорнові роботи cry ). Що стосується Тернополя, то я взагалі проти цього явища (виключенням може бути лише крайня потреба в швидкому заробітку коштів), да за корноном заробляють і це добре, але скільки сімей руйнується, скільки дітей і молоді залишають самих (сам(а) в одній квартирі+висилаюсть гроші - круто але якщо ти нормально оцінюєш реальність, а як це може бути нормально в 12-16 підлітка?), в кращому випадку з бабцьою чи дідом (але ми ж чудово розуміємо, що це за виховання в більшості випадків), тим більше в що ще пройде певний період часу і Тернопіль вилізе з своєї "депресивної категорії": судячи з того, що в нашу область і місто починають вкладати гроші як іноземні інвестори так і Київ, може це і має якісь негативні наслідки, але це піднімить заробітну плату-раз, дасть змогу працювати по фаху - два, працьювати, не виїжаючи за кордон - три, розвиток інфраструктури (якість товарів, обслуговування, можливість задоволення будь-яких власних потреб, тощо) - чотири, і взагалі я думаю підніме рівень життя населення happy

За об"єднання нашої держави з іншими, варто добре замислитись... З одоного боку, це дає можливість вільного пересування населення країн, кращу можливість торгівлі, взагалі зріст рівень держави (звісно якщо об"єднуватись з розвиненими країнами, а припустимо з країнами Африки, хоча, хто знає що буде за 20-30 років). З іншого боку - для того що б вітчизняна продукція хоча б не втратила своїх позицій на власному спож.ринку, не кажучи про вихід на ринки інших країн (формально можливітсь буде,а практично?), необхідні відповідні технології, сировина, законодавство,свідомість тощо (я не спорю Україна і зараз виступає експортером певних видів товарів, але лише за рахунок того, що ціни на працю і сировину набагато нижчі ніж скажімо в Європі+природні ресурси (клімат, грунт і т.д.)), тільки тоді ми не станемо "рабами" чи "колонією", а будемо рівноправними членами об"єднання... Виникає питання, якщо ми цього доб"ємось самі, то навіщо об"єднуватись? Інтеграція і глобалізація це все добре, але криза однієї країни викличе кризу в інших (нац.господарства в даному випадку будуть дуже тісно пов"язані і це неминуче)... Що ж тоді робити? Може об"єднуватись лише тільки для розвитку науки і подолання екологічної кризи???


бери от жизни всё, только плати за это ...
 
gL@veДата: Ср, 07.11.2007, 15:44 | Повідомлення # 7
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Ні, я за економічну співпрацю.
Хоча це питання далекого майбутнього)))
А екологія - то взагалі мура рідкісна.
Як можна об"єднуватись для розвитку науки я не розумію. Це так як Рентген вкрав в Пулюя розробки рентгенівського (ультразвукового) проміння і приписав це собі?
+отримав Нобелівську премію


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)

Повідомлення відредагував gL@ve - Ср, 07.11.2007, 15:48
 
SAGAДата: Ср, 07.11.2007, 15:57 | Повідомлення # 8
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
дуже класно проблему з заробітчанами вирішили в Японії: для того що б іноземці, не витісняли корінне малозабезпечене населення з робіт, які не потребують кваліфікації чи низькокваліфіковані, тобто препенити потік дешевої робочої сили з-за кордону, уряд встановив що заробітна плата іноземців повинна бути вищоью від зарплати японців- дещо вищою від середньої (тобто якщо японець і іноземець виконують одинаковий обсяг робіт, то роботодавець змушений заплатити іноземцю більше ніж співвідчизнику, отже , для підприємств невигідно брати на роботу іноземців)+ коли іноземець закінчує Японський ВУЗ, то можливість найти роботу в декілька раз менше ніж для японців, оскільки на першому році роботи зарплата для молодого спеціаліста є мінімальною, а іноземцю мінімальну платити заборонено! cool

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
DjuiceДата: Ср, 07.11.2007, 16:09 | Повідомлення # 9
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Хитро...але це принижує права японців...

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
SAGAДата: Ср, 07.11.2007, 16:23 | Повідомлення # 10
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Djuice, чому? це даж малозебезпечиним працювати і не бути витісненим іноземцям (які згідні працювати за нищу заробітну плату, ніж навіть їх мінімальна), + політика протеционізму стосовно молодих спеціалістів )

бери от жизни всё, только плати за это ...
 
Балаканка » Все про все » Політика » націоналізм чи глобалізм? ("чистота" нації: за і проти)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024