Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 26.04.2024, 10:32
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Балаканка » Все про все » Балачка » Репутація на сайтах (хто за нею ганяється а кому нас*ать.....)
Репутація на сайтах
DjuiceДата: Вт, 15.01.2008, 15:50 | Повідомлення # 1
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
От до мене деколи надходять повідомлення від друзів, типу підніми мені репутацію на тому чи іншому сайті, чи навпаки, допоможи попустити того чи іншого юзера....
На цьому сайті в мене тільки один плюсик і мінус, і все від однієї ж людини))))
....от я і подумав що думають інші люди про ці відсотки біля аватарів, вони для вас щось значать?


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
NeformatДата: Вт, 15.01.2008, 16:05 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Djuice)
От до мене деколи надходять повідомлення від друзів, типу підніми мені репутацію на тому чи іншому сайті, чи навпаки, допоможи попустити того чи іншого юзера....

а мені не приходять!!!!!!!! я ніколи з волі когось не зроблю подібного вчинку...
я адмін, це мій сайт! і репутацію я піднімаю (понижаю) за цікаві дописи, за не просто так.
репутація -це заохочення чи прохання нефлудити.
репутація - це вияв прихильності або ні.
репутація - неголовна річ, але коли тобі підвищують її, то приємно
от так


PERFICE TE
 
kyzьmaДата: Вт, 15.01.2008, 16:07 | Повідомлення # 3
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Djuice, для мене ті плюси ніц незначать то просто такий собі прикол яким перейматись неварто, бо він сильної ролі неграє.
а тебе парить питання про твої плюсики? шас поставим шота...


всьо чотко
 
DjuiceДата: Вт, 15.01.2008, 16:10 | Повідомлення # 4
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
kyzьma, я якраз також відношусь до людей яким накакати на ту репутацію, от би хотілось ще почути тих хто за нею ганяється....

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
NeformatДата: Вт, 15.01.2008, 16:15 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Djuice,
ггг...тоді якщо какати будеш на сайті, тоді репутація не допоможе, нічого не допоможе...ггг
якщо було б так як ти кажеш, то б не питав...
сміх тай годі


PERFICE TE
 
КNoPkaДата: Вт, 15.01.2008, 19:55 | Повідомлення # 6
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
ці відсотки біля аватарів, як на мене, мають також великий із твоєю репутацією в житті.
Мені здається що нікому не хочеться, щоб про нього думали погано.
сама на це дуже рідко звертаю увагу, але якщо вже хтось мені поставив + чи -, або я комусь, значить це вже не просто так.


все, що не смертельно, не проблема
 
DjuiceДата: Вт, 15.01.2008, 23:45 | Повідомлення # 7
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (КNoPka)
мають також великий із твоєю репутацією в житті.

ну не дуже згідний, адже в неті ти можеш бути ким завгодно, ніхто тебе не бачить, можеш виписувати розумні фрази із книжок, і всі будуть думати що ти геній, можеш писати різні приколи, які ти зюзав з іншого форуму, і всі будуть думати що ти веселий, мож писати про різні клуби, і всі будуть думати що ти гламурний....а насправді ти можеш бути сірою мишкою із великою репутацією або веселою та милою людиною із мінусовою репутацією, бо ще ненавчився правильно поститись на форумах.


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
КNoPkaДата: Вт, 15.01.2008, 23:59 | Повідомлення # 8
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
Djuice, якщо в неті ти хто завгодно, але не ти, знач і репутація тебе не дуже цікавити бути , адже ти розумієш що це не твоя репутація.
Я підношу репутація лише тим кого я таки знаю і лише за те, що таки присутнє в цій людині, а тобі Djuice, раджу навчитись читати між рядками, особливо репутації (no coments).


все, що не смертельно, не проблема
 
DjuiceДата: Ср, 16.01.2008, 00:28 | Повідомлення # 9
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
буду пробувати...але по своїй лінивій натурі мені впадло це робити, якщо хтось захоче мені щось сказати, хай каже просто, без філософських ти псигологічних загадок aaa

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
kyzьmaДата: Ср, 16.01.2008, 15:39 | Повідомлення # 10
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
Djuice,
Quote
ну не дуже згідний, адже в неті ти можеш бути ким завгодно, ніхто тебе не бачить, можеш виписувати розумні фрази із книжок, і всі будуть думати що ти геній, можеш писати різні приколи, які ти зюзав з іншого форуму, і всі будуть думати що ти веселий, мож писати про різні клуби, і всі будуть думати що ти гламурний....а насправді ти можеш бути сірою мишкою із великою репутацією або веселою та милою людиною із мінусовою репутацією, бо ще ненавчився правильно поститись на форумах.
тут я з тобою цілком згідний, бо в неті мало хто кого знає особисто, наприклад на цьому форумі особисто я знаю лише пару чоловік.... а решта для мене невідомі, ну хіба просто шось про когось десь чув, але то таке...

КNoPka,

Quote
Я підношу репутація лише тим кого я таки знаю і лише за те, що таки присутнє в цій людині
а мені ти поставила + за то шо в мене нік кльовий(як ти написала) хіба то серйозно? та нема чого паритись репутаціями, головне хто ти в житті і всьо!!!!


всьо чотко
 
Балаканка » Все про все » Балачка » Репутація на сайтах (хто за нею ганяється а кому нас*ать.....)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024