Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 29.03.2024, 12:48
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Балаканка » Все про все » Психологія » Релігія (вот..)
Релігія
БендерДата: Пт, 01.02.2008, 23:21 | Повідомлення # 1
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
Батюшка, благословіть! Дуже хочу допомогти своїй подрузі. В Бога вона вірить, але до церкви майже не ходить. Я багато разів казала їй про те, чому необхідно ходити до церкви і приводити туди своїх дітей. Нав"язувати не хотіла, насильно не заставляла, просто розповідала про себе...як я зрозуміла важливість служб і таінств у церкві і почала сама туди ходити. Розмови, приклади подіяли. Вона привела дітей до церкви....але...до розкольників "Київського патріархату" через те, що , як виявилося, її чоловік категорично проти Московського патріархату...Тобто виходить, що я фактично привела її та дітей..не до церкви, а до розколу... Скажіть, будь ласка, як мені краще діяти? дати читати відповідну літературу? Але якщо її чоловік настільки категоричний, то не хочу ще й додаткові сімейні проблеми їй створити...Порадьте, буль ласка, кращий вихід. Дякую! Хочу підбадьорити Наталю, яка написала про те, як її сім"я не сприймає її віри. В моїй сім"ї була подібна ситуація...Але завдяки вірі мого брата (а саме він молився Богу, щоб відкрив нам очі, і спокійно САМ постився, ходив до церкви (ми ходили лише на великі свята), подавав записки за здоров"я, замовляв Сорокоусти тощо) ми тепер також змійнилися у вірі і ходимо до церкви. Бог Вам допоможе і віра Ваша!

Вiдповiдь:

Господи, благослови! Дякую Вам, Наталя, за останні речення Вашого звернення, у якому Ви даєте наснаги тим, хто опинився у сімейній скруті. Хочу нагадати слова Спасителя. що вороги людині домашні його. Не тому, що хочуть ворогувати, а тому що хочуть йому добра по своєму взірцю...

А щодо Вашого питання, то тут можна рекомендувати молитви про заблукалу душу, яка сама йде в пекло та ще й ближніх своїх затято туди штовхає.

Завжди при опитувані нашого суспільства задають питання : До якої церкви Ви бажаєте належати Московського чи Київського патріархатів? і абсолютна більшість людей, що інертні до церкви взагалі, з готовністю відповідають: До Київського!

Але якщо поставити питання у іншому руслі: До якої церкви Ви хотіли б належати? До тої що веде до спасіння, чи до тої що не має благодаті?

Мабуть Ви розумієте, що всі б відповіли, що їм потрібна справжня Церква, а не та, яка так себе називає.

Дивно, коли люди зраджують Христу. полишаючи Церкву лише тому, що їм не до вподоби щось у ній. Замість смирення і послуху Церкві- постійні бунти й протести. Кожний хоче підлаштовувати Христа й Церкву під себе.

Ну як можуть після того, що накоїли в Україні розкольники, спокійно, без зазріння совісті сповідати Символ віри, де все вінчають слова : Вірую "у едину святу соборну і апостольську Церкву"? Як можна казати що вірують, а насправді не вірять в те що є така "соборна і апостольська" і що "єдина"? Адже як би вірили, то слухалися б Церкви! А тут проста схема: "здалась нам та Церква Христова! Ми зробимо свою- Українську! " Все! Далі їм вже не цікаво, що Христос створив лише одну Свою Церкву. Вони заглиблюються у пусту балаканину щодо історіїї автокефалій національних областей. Доказують необхідність кожному народу мати свою церкву... А Христос у всій цій історії де? Спаситель має відношення до якихось автокефальних поділів? Чи Він давав право Апостолам створювати якісь свої кишенкові церкви?

Отож, думаю і чоловікові Вашої подруги треба задавати частіше питання : а нащо йому взагалі церква? Що він від неї чекає? Бо якщо спасіння. то він не у тому напрямку пішов, а якщо національну ідею, то її більш активно пропагують погани з РУН віри та українські сатаністи разом з скінхедами. А УПЦ КП та УАПЦ порівнянно з ними просто пасуть задніх, хоч іноді діють разом (останні події на свято Преображення біля Десятинної церкви у Києві)...

ігумен Аліпій

Добавлено (01.02.2008, 22:34)
---------------------------------------------
умора))) шукав про Православіє, тобто те шо від язичництва. вот шо найшов) дуже сподобалось:))

Добавлено (01.02.2008, 23:21)
---------------------------------------------
так, почнем з самого початку. вірою наших предків, тобто арійців, а пізніше словян є так зване язичництво (християни її так назвали, вони взагалі так називали всі політеїстичні релігії.) словянське язичництво це відгалуження ведизму, з невеликими поправками на вітер). те ж саме коріння і в скандинавського язичництва.
язичництво тісно повязане з природою та міфологією.
" Суть стародавньої віри – це не особисте спасіння, як у світових релігіях, - а збереження і примноження роду, родючості землi, плодовитості худоби, охорона способу життя і цінностей роду. Таким чином, це і комлекс вірувань, і спосіб життя, і світогляд, і спосіб відтворення родових стосунків, культури, знань та навиків."
язичник - це горда людина, яка не стає на коліна ні перед чужими Богами, ні перед ворогами, яка любить свою землю і здатна її захищати.

тепер перейдем до християнства. замість того, щлб вчити історію рідного краю, нам в школі розказували як жиди ходили по пустині... ну лан, блєсну інтелектом)
1. як би то не було, то чужа для нас релігія.
2. жиди писали її 2000 років, і дописують ше тепер. але всеодно там купа абсурдів, тупості і білих плям.
3. люба релігія що суперечить природі - брехлива (майже дослівно, Девід Лейн)
4. хм.. які ж ше достопримічатєльності згадати.. доцільним буде питання "звідки я взявся)
першими людьми були Адам і Єва.. в них були 2 дітей: Каїн і Авель.. якогось одного вбили. вроді Авеля.. а далі шо? інцест? чи Каїн мавп грав?) г, як я вдало поєднав з теорією дарвіна. де моя нобелівська премія?))))
лан, то просто один з абсурдів..
5. фсьотаки, як можна здерти половину язичницьких свят? шо то за релігія така?)


вот он йа

Повідомлення відредагував Бендер - Пт, 01.02.2008, 23:23
 
spinДата: Пн, 04.02.2008, 14:00 | Повідомлення # 2
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 44
Репутація: 4
Статус: Offline
Це тільки твоя суб"єктивна думка. Я думаю шо перш за все треба мати повагу до одної з найбільших світових релігій.
 
БендерДата: Пн, 04.02.2008, 14:39 | Повідомлення # 3
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
ти сильно поважаєш іслам?)

вот он йа
 
spinДата: Пн, 04.02.2008, 15:02 | Повідомлення # 4
Чайничок
Група: Друзі
Повідомлень: 44
Репутація: 4
Статус: Offline
Іслам не найбільша світова релігія, християнство найбільша. dry
Quote (Бендер)
4. хм.. які ж ше достопримічатєльності згадати.. доцільним буде питання "звідки я взявся)
першими людьми були Адам і Єва.. в них були 2 дітей: Каїн і Авель.. якогось одного вбили. вроді Авеля.. а далі шо? інцест? чи Каїн мавп грав?) г, як я вдало поєднав з теорією дарвіна. де моя нобелівська премія?))))
все ж думаю так неварто казати...
 
БендерДата: Пн, 04.02.2008, 15:05 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
угу, я тож подумав шо то занадто, але ладно вже)
ну.. одна з найбільших..


вот он йа
 
DFNДата: Пн, 04.02.2008, 15:35 | Повідомлення # 6
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 292
Репутація: 5
Статус: Offline
Бендер, Як казала, одна моя знайома - "діти"....
Чи ми би дитятко не бавилось, аби не плакало, в тому випадку вчепилися релігіїї.....


Бог і Україна
 
IgorisiusДата: Пн, 04.02.2008, 16:09 | Повідомлення # 7
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 165
Репутація: 6
Статус: Offline
Порівняй мораль християнську і мораль язичницьку...
А взагалі-то, коли сперечаєшся, треба щось знати і читати...Ти багато прочитав, чи тільки так, аби покритикувати?
 
БендерДата: Пн, 04.02.2008, 16:26 | Повідомлення # 8
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
це вже зробив Істархов

Добавлено (04.02.2008, 16:26)
---------------------------------------------


вот он йа
 
DFNДата: Пн, 04.02.2008, 16:26 | Повідомлення # 9
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 292
Репутація: 5
Статус: Offline
Бендер, До суті релігії кожний сам має дійти, а користуватися чужими думка - то примітино....

Бог і Україна
 
БендерДата: Пн, 04.02.2008, 16:32 | Повідомлення # 10
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
прочитав не багато, знаю тіки в загальному. но для себе вже вибір зробив.. і не зупияюсь на досягнутому..

вот он йа
 
Балаканка » Все про все » Психологія » Релігія (вот..)
  • Страница 1 из 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024