Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Вт, 23.04.2024, 19:13
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Балаканка » Все про все » Політика » Політика....хто її змінить як не ми? (хто в депутати?)
Політика....хто її змінить як не ми?
DjuiceДата: Пт, 25.01.2008, 15:53 | Повідомлення # 1
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
В нас щас всі привикли жалітись на політиків, починаючи бабусями на лавочках і закінчуючи дітками в пісочниці, але ніхто з цих людей не сказав досить, я іду в ту Верховну Зраду і перетворю її у Верховну Раду!!!
От я впевнений що на сайті є безліч людей які недолюблюють а то і ненавидять сучасний політичний стан та режим, а от скільки з вас готові піти, та все змінити власними силами?!
І яким шляхом інтересно?


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
NeformatДата: Пн, 28.01.2008, 01:52 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Djuice)
я іду в ту Верховну Зраду і перетворю її у Верховну Раду!!!

гггггггг....ржу нє магу!!!!!!!!!
та хто мене туди пустить?га?

щоб змінити теперішній політичний стан, потрібно починати з малого, хоча б з себе...
а там потроху і до ВР добратись..головне захотіти ДУЖЕ!


PERFICE TE
 
КNoPkaДата: Пн, 28.01.2008, 01:57 | Повідомлення # 3
Модерятко
Група: Модератори
Повідомлень: 132
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Neformat)
та хто мене туди пустить?га?

я тебе туди витягну, але якщо перша туди доберусь. happy


все, що не смертельно, не проблема
 
БендерДата: Пн, 28.01.2008, 12:47 | Повідомлення # 4
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
мене в фюрери))

Добавлено (28.01.2008, 12:47)
---------------------------------------------
всія Русі)


вот он йа
 
PerfectSinДата: Вт, 29.01.2008, 00:13 | Повідомлення # 5
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 227
Репутація: 6
Статус: Offline
Прикол в нашій країні в тому, що навіть той, хто був нормальний, в ВР стає повним йолопом! Нормальні люди там або довго не затримуються("попросили"), або починають "по шуріку" красти, поки ше не "попросили" wacko

Staring back from the mirrors, a face that you don't recognise... Placebo
 
БендерДата: Ср, 30.01.2008, 03:09 | Повідомлення # 6
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
я розжену ВР) і буду збирати віче cool

Добавлено (30.01.2008, 03:08)
---------------------------------------------
любі виборці, я вже спер передвиборчу програму))

Добавлено (30.01.2008, 03:08)
---------------------------------------------
И так, уважаемые Дамы, и не мение уважаемые Господа...
Хочу поделиться с вами своим маразмом...
Выше задачка... ответ к задачке "а кто же негр?" прост, негры - это мы с вами, белые братья. Мы живем в трущебах, наши дети боятся выйти на улицу в одиночку, мы горбатимся на трудной, нудной, работе без определенного графика, Пытаемся заработать сраный Рубль (Гривну, Евро, Доллар), что бы не протянуть ноги в этой постоянной борьбе за навязаную жидовскими правилами копейку...
И спосите, почему получаеться так? почему мы рабы собственной страны, почему Звонкая монета, стала разменной для чести, совести, доблести и преданности. А потому что весь мир плящет под дудку про западных эксплуататоров, потому что развалили идеалогию, неоставили святого в грешных душах.

Но выход то есть... и собственно идея.
У каждой рассы есть своя земля, исконная терртитория обитания, граници которой сейчас подвергаються гео-политическому смещению. Но что же тогда? выступить в одиночку против целого госсударства? НЕТ! Мы белые и так подверглись изрядному кровосмешению... первое что надо сделать прекратить дальнейшее смешение... не пустим Черную Мамбу в наш дом! Следующим шагом должна быть департация... Вернуть всех на историческую родину. и не дать им больше вернуться. ужесточить контроль за границами не представляеться возможным... Строить конц лагеря для целых народов - бессмысленно. А выход? а выход в концентрациооных государствах... отрезать Юг от севера на глухо... оставив только пути для экспорта.
И финальное что нужно будет сделать.... Поднять идеалогию. Вразумить тупые массы!
И если все получиться, то мы наконец то сможем жить в своей стране как её хозяева, а не гости. мы переселимся и нормальные благоустроенные дома, Наши дети выйдут на чистые улицы без страха быть избитыми придурками которые здороваються друг с другом словом "салам". мы пройдем по нашим рынкам, не боясь быть обманутыми, или быть избитыми черной мразью.
И так господа! готовы ли вы встретить черную тварь с юга? Готовы ли вы отстаять свою родную землю от Желтой орды? готовы ли вы отправить всех чурок обратно домой и не принимать их у себя дома как хозяев? Белые братья все в ваших руках...

С глубочайшим уважением.
Профессор Рихтер.

Добавлено (30.01.2008, 03:09)
---------------------------------------------
* попередній пост

Александр работает экономистом 57 часов в неделю. Семен работает
менеджером на 8 часов больше Александра. Негр... То есть, этот...
Афроафриканец Мганга работает уборщиком в местном офисе Красного Креста
6 часов с трехчасовым перерывом на сиесту. Вопрос — кто из них негр?


вот он йа
 
gL@veДата: Ср, 30.01.2008, 18:01 | Повідомлення # 7
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
пахне расизмом
то всьо шо ти буш робити у ВР?


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
DoomsayerДата: Ср, 30.01.2008, 18:15 | Повідомлення # 8
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
Інетерсно би зробити так!
Взати якогось маджахеда або вже й самому якось попрощатись зі всіма і коротше купити гарну снайперську рушницю, назбирати собі подібних і радикально настроєних людей. і відстрілювати потрохи тих дипутатів. Але так шоб вас ніхто ненайшов і по чезі. Знаєте як вони будуть срати всі. Будуть приймати законо проекти і все робити на благо держави за милу душу. Можна зіграти на їхній егоїстичності. Планую почати з самої верхівки. Но Ющенка нетреба вбивати. Він буде керувати цими наляканими депутатами.
Якийсь ненайдена тисяча гривня в бюджеті. БАХ і нема меністрна. Потім заступника. а ви думайте шоб до вас недойшло.
Правда утопічно виглядає. Але зато по Гітлерівськи.


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер

 
DjuiceДата: Ср, 30.01.2008, 19:55 | Повідомлення # 9
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (КNoPka)
я тебе туди витягну, але якщо перша туди доберусь

і яким чином будеш добиратись, підеш в якусь партію, чи створиш свою?

Бендер, ти б хоч оприділився чи ти правий чи ти демократ галімий, а то на кожному форумі в тебе інша думка wacko

Doomsayer, чудовий метод впливу на владу, будуть з тебе люди
clap clap clap


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
БендерДата: Чт, 31.01.2008, 01:20 | Повідомлення # 10
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
Видання Організації Українських Націоналістів

Київ 1950 Львів

4. За побудову в незалежній українській державі безклясового суспільства, за справжнє знищення в Україні експлуатації людини людиною, за перемогу ідеї безклясового суспільства серед усіх народів, а зокрема – на території сьогоднішнього СССР. Основою цього суспільства в незалежній українській державі буде, як про це ми вже говорили, з одного боку, суспільна власність на знаряддя і засоби виробництва, і з другого боку, – справжня демократія в галузі внутрі політичного устрою. Суспільна власність на знаряддя і засоби виробництва недопустить до творення експлуататорських кляс на економічній основі. В протилежність до того, як це сьогодні обстоїть справа в СССР, справжня демократія у галузі політичного устрою виключить можливість формування нових паразитарних груп на базі політичних привілеїв.

Добавлено (30.01.2008, 21:49)
---------------------------------------------
ти диви, праві демократи wacko

Добавлено (31.01.2008, 01:20)
---------------------------------------------
нє, ну ото проффесора ріхтера то гон і утопія) можна перейняти досвід в інших країн..
наприклад, в Японії роботодавець зобовязаний платити набагато більшу зарплату не японцям. логічно, шо на роботу беруть тіки японців)
в Білорусії імпортні товари дешевші, ніж їхня закупочна ціна. Продавці підтримують вітчизняного виробника) бо інакше не сильно заробиш)
вот. проблеми рішаються цивілізованим методом cool


вот он йа
 
Балаканка » Все про все » Політика » Політика....хто її змінить як не ми? (хто в депутати?)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024