Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Пт, 19.04.2024, 12:05
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Балаканка » Все про все » Балачка » скуципердили.... (в кого що крали то пишіть сюди!)
скуципердили....
МанунаДата: Ср, 19.03.2008, 00:07 | Повідомлення # 31
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 376
Репутація: 11
Статус: Offline
що то вірусяка якийсь, чи про що ти там теревені розводиш... за що там мені дякувати мають

Love cures the very wound it makes (Любов виліковує навіть ту рану, якої вона завдає...)
Out of sight, out of mind (Як очі не бачать, серце не болить)
 
YoгуртДата: Ср, 19.03.2008, 00:10 | Повідомлення # 32
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
Йопт. а ти надіялась, шо то я по черзі ламаю вам асі?
Я написав причини по яким могли зламати.але ж бля, ви дорослі люди, ПІДРАСЛИ ВЖЕ, ДОЗРІЛИ, могли би здогадатися, шо всі клацали файл той бичий і качали.Шо відправляє повідомлення з тою ссилкою після злому.
Наївне...


 
kyzьmaДата: Ср, 19.03.2008, 00:47 | Повідомлення # 33
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
та неа, Рудий не може ломати асі, вот в мої малох тоже заблокувало, він немає її номера, короч то якась куйня в тій ссилці, но хз, мож і вірус якийсь бо БЛЯДЬ вже мо. нову асю тоже шота вглючило, то ПІЗДЄЦ!!!!!!!! соррі за мутюки, но єнче негон... позабивав би блять тих уродів шо придумують таку всяку лубуду!!! гниди!!!!!

всьо чотко
 
YoгуртДата: Ср, 19.03.2008, 01:21 | Повідомлення # 34
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
то ше цвєточкі, ви ше небачили іздіватєльства з вірусами і пріколами, ото за номер аськи - це вопше лажа, радуйтесь шо ше покишо вінчаки не форматуєте

 
ZeroCoolДата: Ср, 19.03.2008, 01:38 | Повідомлення # 35
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Yoгурт)
то ше цвєточкі, ви ше небачили іздіватєльства з вірусами і пріколами, ото за номер аськи - це вопше лажа, радуйтесь шо ше покишо вінчаки не форматуєте

мені один два дня кидав вірус, щоб форматнути вінчак. Коли перший не пішов, то спеціально для мене писав новий. Десь після 10 віруса сказав, що моя вінда галіма.......гггг biggrin biggrin biggrin


Хіба так тяжко бути чесним з іншими і любити Україну???
 
doktor-drapДата: Ср, 19.03.2008, 10:16 | Повідомлення # 36
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Народ сорі що вмішуюся в вашу таку плідну розмову але мені також кидали цю зсилку флеш гри і нічого слава богу ні ася ні квіп не заглючив і пароль в мене збережений був!!! І по Маряненій зсилці я також заходив і нічого подібного антевірусна мовчала! Каспер Нод 32 ані звуку про те що йде якась атака на комп*ютер !!! Такої хрєні мені вже були кидали що там вірусяки сиділи то антевірус навть не давай відкрити !!! А тут все добре пограв чуть не всрався:)))))) і в всіх юзерів моєї мережі яким я скину цю зсилку теж все нормально !!! happy Напевне це всетаки не через гру у вас з аськами проблеми !!!!!
 
kyzьmaДата: Ср, 19.03.2008, 11:32 | Повідомлення # 37
Рідня
Група: Модератори
Повідомлень: 887
Репутація: 6
Статус: Offline
тему з грою і тото всьо шо ви тут наматюкались витерто!

всьо чотко
 
YoгуртДата: Ср, 19.03.2008, 12:00 | Повідомлення # 38
Поважний
Група: Особливі
Повідомлень: 472
Репутація: 4
Статус: Offline
всьо...я мастив пхатись до суцільних проблем!!!!!!!!

 
wiedzminДата: Чт, 27.03.2008, 14:38 | Повідомлення # 39
Крутий
Група: Особливі
Повідомлень: 238
Репутація: 3
Статус: Offline
Життя мого першого мотоцикла. cry Кончена хонда.

They can't stop us
lett'em try
for HEAVY METAL
we will die
 
Балаканка » Все про все » Балачка » скуципердили.... (в кого що крали то пишіть сюди!)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024