Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 27.04.2024, 06:41
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 9 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/
БендерДата: Ср, 02.01.2008, 02:56 | Повідомлення # 81
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
Дороф.
бльо, читав 20 хв тему, а Djuice свалиф(
такс, буду по трохи згадувати, шо хотів сказати..

1. Бандерівці не грабували і не вбивали селян, то фсьо робили комуністи (шоб в бандер не було підтримки народу) но в села за їжею навідувались. (Їх на відміну від Гітлера І Сталіна не спонсорували жиди..)
2. бзв, на сході України Народознавство є обовязковим предметом, а на заході в той час вчать історію жидівського народу (в кого IQ вище 100, той пойме, остальним прохання не турбувати))
хмм, згадую дальше..
3. Тепер розглянем вищезгадуваного скромного німецького канцлера, а згодом і фюрера.
заслуги
значно підняв рівень життя німецького народу. побудував дороги) підняв культуру.. створив ідеологію націонал соціалізму (ну не сам звичайно) (яку з поправками на наш час, і з виправленням декількох грубих помилок можна юзати) записав то все, розкрив істинну суть жидів і комуністів. (хоча в тій справі він був не перший, просто все зібрав до купи..) поміг Ле Бону розкрити суть масс, і навчити ними управляти (а точніше прбував його теорію на практиці) більше заслуг не бачу.. виправте, якшо шось забув. але спочатку дочитайте до кінця..
тепер мінуси, (яких менше, но з роковими наслідками)
майже дослівна цитата з "моєї боротьби" :
"іторію потрібно розглядати не як збірку подій і дат, треба дивитись на наслідки цих подій"
1. любив свою націю, но це не мішало йому знищувати словян ( які пішли від арійців)
через це його зара не люблять всі словяни, через це він тоді лишився підтримки словян, і програв війну.
2. символ сонця (не без допомоги комуністів) перетворив на символ смерті. В тому було мало його вини, але всетаки, маємо те що маємо (с) Коловрат заборонений в Європі вже декілька років, пересічні українці (до числа яких я колись належав) не люблять і бояться свастики.
3. винищував жидів. нє, ну задум звичайно хороший, но мало хто знає що коли Гітлер прийшов до влади, жиди могли вільно покинути країну, що і зробила жидівська еліта. решту знищили. тим самим оздоровив жидівський народ, залишивши кращих))

здається по Гітлеру все..

а тепер в загальному про ЗУБРів:
організація пробує виховати свідомих українців. хоча це трохи погано вдається, но задум хороший...
про мінуси вже сказали) не буду повторювати..

все. велике прохання до адміна не стирати комент, я на написання потратив 30 хв, і він в єдиному екземплярі))

Добавлено (02.01.2008, 02:56)
---------------------------------------------
П.С. пропоганда в вас ніяка ггг
моя тєлєга про традів була краща))
о, і як вона до вас попала? в мене тіки 3 екземпляра було, здається.. ніяк не можу згадати... Антон?)


вот он йа
 
NeformatДата: Ср, 02.01.2008, 21:46 | Повідомлення # 82
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Бендер,
мета ніколи тих засобів не виправдає...чуєш, ніколи!!!
кривда і кров ніколи не будуть найкращими засобами впливу,
бо завжди знайдуться такі люди як Я, які цому будуть мішати dry


PERFICE TE
 
БендерДата: Чт, 03.01.2008, 00:44 | Повідомлення # 83
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
а я до чого?) ти будеш мішати? гг, флудом в неті? я пробував мішати, но потім поняв шо гра не варта свічок) ну а пізніше помінявся світогляд, і я забив на таку перекручену гуманність..
силова війна це найпримітивніший вид боротьби.. на вищий щабель ЗУБР поки шо піднятись не може.. тай взагалі мало яка націоналістична орг піднялась.. Пласт мабудь.. хоть він далеко не ідеальний, но все ж таки, тре віддати йому належне, за те що виховує менш більш свідому молодь. а хто може протистояти інформаційній війні, економічній, духовнійприхованому геноциду? мабуть тільки інтелігенція..


вот он йа
 
NeformatДата: Чт, 03.01.2008, 10:57 | Повідомлення # 84
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Бендер,
флудом...гггг
ні, флудом ні!
мозговим штурмом biggrin


PERFICE TE
 
БендерДата: Чт, 03.01.2008, 14:23 | Повідомлення # 85
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
тобто єблею могів?) навряд чи поможе)

вот он йа
 
DFNДата: Чт, 03.01.2008, 14:40 | Повідомлення # 86
Поважний
Група: Друзі
Повідомлень: 292
Репутація: 5
Статус: Offline
на мою думку, зараз світ вступив у інформаційну фазу розвитку. Тому проста фізична сила зараз не є найважливішою, то що в 30-ті роки можна було вирішити у державі за допомогою пістолета і сотні віданних людей , тепер таким чином не зміниш...зараз ведутся інформаційні війни, звичайно фактор сили не виключаєтся, але його вплив мінімізувався....Прикладів безліч...
P.S. Гітлер звісно для Німеччини багато корисного зробив, але нам треба рівнятися на УКРАЇНЦІВ!!!! Ми маємо розбудовувати УКРАЇНУ, а не Німеччину!!!!!!!!!


Бог і Україна

Повідомлення відредагував DFN - Чт, 03.01.2008, 14:41
 
DoomsayerДата: Вт, 29.01.2008, 04:38 | Повідомлення # 87
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 197
Репутація: 5
Статус: Offline
смерт одної людини це трагедія
Смерть сотні людей це статистика.
Трагічно звучить.
Та ті негри вже задовбали. Вони наших тьолок таскають всюди і в усі дирки, замилюють очі своїми грішми і соїм в штанах. і ше потім бють їх. Сам бачив нераз. Це противно, і аморально. Через них скорочуюють кількість місця в університетах призначених для українських підлітків з митою надання цих самих місць приїзжим іноземцям з різних африканських і країн азії. бо ті грошей мають більше. Надають місця в гуртожитках з усім комфортом, коли наші студенти гризуть мівіну і курять траву в своїх халупах. Ті іноземці потім їдуть до себе додому. І тут тобі недякую і ненасири матері.
Добре шо є такі організації як ЗУБР що показують шо ми тут не такі лехкодоступні як деякі дівчатка.

Пропозиція - заслати негра агітатора щоб той ходив погуртожитках з неграми і розказуав, що там, на москалях, університети кращі.
тема від Сірого


Your doom awaits you

Я знаю твій IP, яка в тебе ОС, і який втебе Броузер


Повідомлення відредагував Doomsayer - Вт, 29.01.2008, 04:41
 
NeformatДата: Вт, 29.01.2008, 11:40 | Повідомлення # 88
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Репутація: 15
Статус: Offline
Doomsayer,
гггг.....каж дівчат в усі дирки....сорі, то дівчата наші такі а не негри,самі ведуться.....
а нарахунок місць, то це теж вибади......стимул краще вчитись!!!!
нема чого тут негрів обсирати!!!!!!!!!українці є похлєщє!!!і через ті дурні стереотипи, що ти тут понаписував, моя думка про людей не зміниться!!!!!!!!


PERFICE TE
 
БендерДата: Ср, 30.01.2008, 09:10 | Повідомлення # 89
Крутий
Група: Користувачі
Повідомлень: 248
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Doomsayer)
ше потім бють їх. Сам бачив нераз.

бугага, чувак, ти реальо жжош)) ти тіки шо сам себе попустив)))

гггг)))

Quote (Doomsayer)
гризуть мівіну і курять траву в своїх халупах.

знаєш скільки коробка трави коштує? десь 35 грн.. борщ в барі коштує біля 5 грн.. думаю ти поняв до чого я веду)

Quote (Doomsayer)
Добре шо є такі організації як ЗУБР що показують шо ми тут не такі лехкодоступні як деякі дівчатка.

нов коментс)

Neformat, а на рахунок українців похлєщє, то вони так само не достойні жити поміж нормальних людей) спеціально для них є місця не столь аддальоні..)


вот он йа

Повідомлення відредагував Бендер - Ср, 30.01.2008, 21:38
 
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
  • Страница 9 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024