Форма входа

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Зальотом | RSS


НЕзовсімФОРМАТ


Сб, 27.04.2024, 06:53
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 7 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/
gL@veДата: Пн, 03.12.2007, 23:40 | Повідомлення # 61
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Djuice,
ти думаєш негативно?


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
DjuiceДата: Вт, 04.12.2007, 00:20 | Повідомлення # 62
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
gL@ve, в кожній країні є свої націоналісти чи нацисти, які не будуть раді що ти забираєш роботу в їхнього народу.

Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
gL@veДата: Вт, 04.12.2007, 20:07 | Повідомлення # 63
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Djuice,
хай тусуються...


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
CodyДата: Пт, 07.12.2007, 04:25 | Повідомлення # 64
Група: Удаленные





Quote (Djuice)
в кожній країні є свої націоналісти чи нацисти, які не будуть раді що ти забираєш роботу в їхнього народу.

Роботи не мають тупі і ліниві. Говорять що в них її забирають і товчуть за це пики всім підряд і не тільки за це, а ше й за просто так.. А коли їм кажуть "йди друже роствор помішай", так він не піде того шо це "западло", а нічого більше робити не хоче. Скажи мені що сучасні молодіжні рухи, які підтримують нацизм зробили для розвитку країни. Крім того що ходили, як стадо баранів на демонстрації, за політичною силою, яка їм краще всього розтрусила, махали там прапорами і давали підсрачників комуністам? Я навіть про металістів в газетах позитивні відгуки читав, хоча багато хто каже шо вони патлаті, уроди і тд і тп. А про скінхедів? "П"яний скінхед кинув скляною пляшкою 10 річній дівчинці в голову". І не тільки... То про яку національну ідею тут можна говорити... Мій дід в УПА воював, він коли дивився шо ви витворяєте за голову брався... А ви тут кричите Бандера.. Бандера... Бандера вже в гробу не раз перевернувся...

 
gL@veДата: Пт, 07.12.2007, 17:57 | Повідомлення # 65
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Cody)
Роботи не мають тупі і ліниві.

сенкс
і я про те


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
DjuiceДата: Пт, 07.12.2007, 22:02 | Повідомлення # 66
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Cody)
Скажи мені що сучасні молодіжні рухи, які підтримують нацизм зробили для розвитку країни. Крім того що ходили, як стадо баранів на демонстрації, за політичною силою, яка їм краще всього розтрусила, махали там прапорами і давали підсрачників комуністам?

Нациські рухи виховують національно свідому молодь, яка готова до останього подиху захищати свою країну та націю, в них є вишколи та лекції, якщо ти про це незнаєш, то це неозначає що цього нема, через отаке банальне незнання що робиться в країніі зароджується негатив до націоналізму, нацизму та інших правих течій, що породжує дибилізм та деградацію

Quote (Cody)
А про скінхедів? "П"яний скінхед кинув скляною пляшкою 10 річній дівчинці в голову".

Це така саме тупа провокація як і те що Бандерівці забирали харчі в простих селян та гвалтували українських дівчат, непотрібно вірити різним жидо-масонським статтям!!!

Quote (Cody)
Мій дід в УПА воював, він коли дивився шо ви витворяєте за голову брався... А ви тут кричите Бандера.. Бандера... Бандера вже в гробу не раз перевернувся...

Інтересно як би твій дід прореагував, що його внучок прикривається аватаром чи не одного з провідних революціонерів-комуністів?!
І ти мені будеш ще тут щось втирати???


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!
 
gL@veДата: Пт, 07.12.2007, 22:43 | Повідомлення # 67
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Djuice)
Нациські рухи виховують національно свідому молодь

і багато вже виховали?
а можна якось прийти послухати лекції?чи то тільки обраним дозволено?
Quote (Djuice)
якщо ти про це незнаєш

і я не знаю. а як ви популяризуєте свій рух?

Quote (Djuice)
Бандерівці забирали харчі в простих селян та гвалтували українських дівчат

і таке було

Quote (Djuice)
не потрібно вірити різним жидо-масонським статтям

А яким потрібно вірити? пронацистським?
По-моєму ти все ідеалізуєш.


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
DjuiceДата: Пт, 07.12.2007, 23:38 | Повідомлення # 68
Крутий
Група: Друзі
Повідомлень: 247
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (gL@ve)
і багато вже виховали?
а можна якось прийти послухати лекції?чи то тільки обраним дозволено?

Взагальному як ти сказала, для обраних, але для тебе можу зробити виняток, якщо переконаюсь в деяких речах на рахунок тебе.

Quote (gL@ve)
і я не знаю. а як ви популяризуєте свій рух?

а от ти зараз до кого пишеш, якщо ти незнаєш про нас?!

Quote (gL@ve)
таке було

не було такого ніколи, просто було безліч загонів грьобаних комуняк, які одівались у форму вояків УПА, і творили все що їм заманеться!!!

Quote (gL@ve)
А яким потрібно вірити? пронацистським?
По-моєму ти все ідеалізуєш

Потрібно вірити тільки своєму серцю...якщо в тобі тече дійсно кров УКРАЇНКИ, то твоє серце підкаже само в що вірити, а в що ні.


Вітер хитає
Трупом синеньким
Живи Україно
Живо моє ненько
А всіх комуняк
повісимо до гіляк
І хай собі висять!
Зік Хай сообі висять!!!


Повідомлення відредагував Djuice - Пт, 07.12.2007, 23:40
 
CodyДата: Сб, 08.12.2007, 00:02 | Повідомлення # 69
Група: Удаленные





Quote
Нациські рухи виховують національно свідому молодь, яка готова до останього подиху захищати свою країну та націю, в них є вишколи та лекції, якщо ти про це незнаєш, то це неозначає що цього нема, через отаке банальне незнання що робиться в країніі зароджується негатив до націоналізму, нацизму та інших правих течій, що породжує дибилізм та деградацію

Захищати свою країну? :)))) Як? Побиттям тим хто вам не сподобався? Патамушо або не так вдітий або в нього сірьожка в ухє або ше шось... Дивись який срач в країні, москалі борзіють, жиди взагалі обнагліли, хочуть щоб масонів визнали великими українцями, а ви негрів і арабів товчете і всяких реперів бібоїв і тд і тп... Не в тому напрямку рухаєтесь хлопці...

Quote
Це така саме тупа провокація як і те що Бандерівці забирали харчі в простих селян та гвалтували українських дівчат, непотрібно вірити різним жидо-масонським статтям!!!

Угу, неменше ніж чоловік 30 це на власні очі бачили, не пам"ятаєш скандалу декілька років назад? Доречі про жидо-масонів. Шось я не чув про ваші якісь акції по боротьбі з ними... А того що фінансування ваших організацій іде вбільшості з їхньої кишені...

Quote

Інтересно як би твій дід прореагував, що його внучок прикривається аватаром чи не одного з провідних революціонерів-комуністів?!
І ти мені будеш ще тут щось втирати???

Якщо б ти був більш уважнішим, ти б помітив, що на мому аватарі зображений відомий актор М. Боярський, а він аж ніяк не провідний революціонер-комуніст, каналья :)))))))))))

Повідомлення відредагував Cody - Сб, 08.12.2007, 01:11
 
gL@veДата: Сб, 08.12.2007, 01:23 | Повідомлення # 70
Свої
Група: Адміністратори
Повідомлень: 693
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Djuice)
В загальному як ти сказала, для обраних, але для тебе можу зробити виняток, якщо переконаюсь в деяких речах на рахунок тебе.

Спасибі за честь, но я не "виняток", хіба вийняток)
яких речей? типу чи я не жидівка, москалька, лесбо?)))
Quote (Djuice)
а от ти зараз до кого пишеш

пишу до тебе, ти голова ЗУБРу. Це все що я знаю.
Quote (Djuice)
не було такого ніколи

Сорі, но ти не правий. Є документальні свідчення.


Скромність- найкоротший шлях до невідомості(с)
 
Балаканка » Культура » Молодіжні організації, рухи, культури....Для вас » http://www.zubr4-ever.ucoz.ru/ (критикуєм, підтримуєм, приєднуємся....)
  • Страница 7 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024